Elite Dangerous Slovak general discision (vseobecna diskusia)

Btw. dufam ze ste neprehliadli - na shope je k dispozicii pack 6 paint jobs pre Cobra MKIII zadara :). Uz mam v kosiku a tesim sa ked konecne zasa ziskam Cobru.
 
Zdravím bratry Slováky :)
zatím nehraji, ale časem se určitě budeme ve vesmíru potkávat.
Možná by stálo za to, lobbovat za společnou CZ/SK sekci co myslíte?
Mělo by to IMHO větší šanci na úspěch, než každý národ samostatně..
 
Zdravím bratry Slováky :)
zatím nehraji, ale časem se určitě budeme ve vesmíru potkávat.
Možná by stálo za to, lobbovat za společnou CZ/SK sekci co myslíte?
Mělo by to IMHO větší šanci na úspěch, než každý národ samostatně..

som za !

je uz nejake spolocne TS napriklad ?
 
Last edited:
no ja si nemyslim, ze neaka spolocna velka skupina ma vyznam uz len koly tomu ze je limit 30 hracov na jednu instanciu, podstatne vacsi vyznam ma si podavat priatelstva v hre. po dohode vzdy spravit skupinu s tymi co su online a robit spolocne "najazdy" a podobne veci...
 
asi jsem to špatně napsal - myslel jsem sekci zde na fóru ;)

ale když už jsi to načal - nehraju betu, takže se asi ptám hloupě - zde také budou něco jako raidy, úkoly pro více hráčů, instance a tak podobně jako v klasických MMORPG?
 
asi jsem to špatně napsal - myslel jsem sekci zde na fóru ;)

ale když už jsi to načal - nehraju betu, takže se asi ptám hloupě - zde také budou něco jako raidy, úkoly pro více hráčů, instance a tak podobně jako v klasických MMORPG?

nie, nebudu... toto je take trochu mix, ale v podstate vsetci sme v jednom "vesmire" ale su vytvarane automaticke instancie pre kazdu "lokaciu" kde sa objavis, a v tej jednej instancii moze byt naraz max 30 hracov, akonahle ich bude viac urobi to novu instanciu a ludia medzi instanciami sa nemozu vidiet a ani preskakovat z jednej do druhej... a tak isto nebudu klasicke raidy, tu si kazdy robi co chce takze moze sa zobrat skupinka ludi a ist spolu napr prepadavt ine lode, alebo tak...
 
zdravim

-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana
sa pripaja k CZ/SK komunite v ED a oficialne 6.3.2015 zakládame Česko-Slovensko-Moravský klan v hre Elite Dangerous
a špúštame nábor členov

-CSM- Hladá skusenich hráčov hry ED na velitelské pozicie ktorý maju skusenosti s hrou ale aj s vedenim a pracou s ludmi
velitelia budu viesť diviziu hry ED a tieš pomahat novačikom v ich začiatkoch a iné...
zaujemcovia kontaktujte ma cez PM spravu tu na fore

dovolte mi predstavit náš klan-komunitu našu rodinu

KLANOVÝ TEAMSPEAK3: 151.80.119.104:7777

klanový tag: -CSM- (česi, slovaci, moravaci -CSM-)
-CSM- Dobrovolníci Járy Cimrmana

CSM si zakladá na slušnom spravaní sa ku všetkým hračom všetkých národnosti, netolerujeme nenávist, uražanie vulgariszmy a pod....

sme multi herný klan hrame WarThunder, WoW-offic, Diablo 3, Eurotruck 2, EvE, STonline, ale tieš hrame aj ine hry.
mame vlastny TEAMspeak3 s velkou kapacitou, ponukame stabilne herné zazemie pre komunitu, ako ja vlastný web
našim cielom je spajat CZ/SK hračov do jednej velkej rodiny

web: www . csm-clan . cz

....Čo Vám v -CSM- PONÚKAME:....
- stabilné zázemie, zábavu aj pokec
- vlastný TeamSpeak server s dostatočnou kapacitou
- veľkú hernú komunitu pre rôzne hry
- pravidelné sútaže o prémiové odmeny
- nové kamarátstva medzi hráčmi
- každoročné stretávky
- komunitný portál pre vaše obrázky aj videá
- účasť na ClanWars, ESL, Turanjoch
- a veľa iného


Asi se ptáte co požadujem ? ... Opět nic... až na pár bodů

1.) Vek minimálne 16 rokov
2.) mluvit česky, slovensky, moravsky nebo podobným nářečím
3.) znalost všech her J. Cimrmana
4.) znalost všech členů Divadla J. Cimrmana
5.) smysl pro humor
6.) mít objevitelského ducha
7.) loajalita a ochota hrát v teamu, být týmový hráč
8.) chuť komunikovat9.) rozumně se chovat
10.) být ochoten obětovat sebe pro kamaráda ze squadrony
11.) tolerantní manželky (-e) , partnerky (-y), děti ( prostě ty, se kterými bydlíte ) .. k tomu asi dalších 41 bodů méně důležitých
12.) Sledovanie klanovej web stránky vo vlastnom záujme aby ste boli informovaní o tom čo sa deje v klane a na hernej scéne.
13) počas hry je treba být aktívne přítomen na TSku
14) svým chováním robit dobré jméno CSM klanu

pzn. BOD 3 a 4 NENÍ NUTNĚ POTŘEBA SPLNIT, na 100% :) ale BOD 11,12,13 JE NUTNÝ na 100%




 
Last edited:
Ahojte. Za nejake 2 dni sa dostanem ku kompu a popridavam si vas do friends listu. Moj nick v hre je cmdr prepel - kludne si ma pridajte tiez. Momentalne sa nachadzam v systeme hip 20277, kde lovim piratov u arissi duval. Medzitym odbieham nahanat merity pre aisling a zarabat na prismatic shields. Rad by som s niekym vyskusal bounty hunting alebo misie pre imperium v private group mozno aj v open. Mimochodom moja lodka je A rated python.
 
Top Bottom