[SPRZEDAM] Kontroler Tobii EyeX

Witam,

Mam do sprzedania praktycznie nowy kontroler Tobii EyeX (używany kilka godzin). Kontroler śledzi ruch gałek ocznych. Współpracuję między innymi z Elite: Dangerous.
Sprzedaję z bólem serca, bo niestety w moim przypadku nie sprawdził zbyt dobrze, gdyż noszę okulary korekcyjne. Testowałem też bez okularów i wtedy działa znakomicie - tyle, że ja wtedy nic nie widzę ;).

Kompletny zestaw, cena 450PLN + ew. koszty przesyłki. Na urządzenie producent daje rok gwarancji.

Jeśli ktoś jest zainteresowany kupnem to zapraszam na priv.

Pozdrawiam,
Konrad.
 
Heh trochę szkoda bo sam kiedyś ostrzyłem sobie na niego zęby ale też już przy kompie w okularach a to co piszesz jest niepokojące... ;/
Sprawdzałeś może powłoki antyrefleksyjne na szkłach?
 
Dziwne też mam ten kontroler i bez okularów nie potrafię się za bardzo poruszać po otoczeniu. Jednak kontroler jak najbardziej sobie z tym radzi, nie miałem żadnych problemów czy błędów przy śledzeniu wzroku.
W ustawieniach można zaznaczyć czy korzystasz z okularów czy z soczewek. Siedzę w odległości ok 1m od czujnika, okulary mam ze szkłami plastykowymi powlekane powłoką anty refleksyjną.
 
Oczywiście zaznaczyłem tą opcję. Nie jest tak, że w okularach wcale nie działa. Problem mam z precyzją na krańcach monitora (może mam za szerokie ramki w okularach?). Jak się zbliżę do ekranu na około 50cm, to wtedy problem znika, ale dla mnie jest to zbyt blisko.

Okulary mam z powłoką antyrefleksyjną.
 
Last edited:
Top Bottom