Stacja atakuje - Pomocy

Witam i pozdrawiam wszystkich i błagam o pomoc .



Od miesiąca gram w ED mam wielki problem i nie wiem jak go rozwiązać. Przez głupotę wziąłem kilka misji do tego samego układu w tym jedną z jakimiś tajnymi danymi a że bliżej było do 1 stacji zdałem " zwykłe dane " i przy starcie stacja stwierdziła zablokowała mój statek i coś tam nawija że jestem jakimś szpiegiem po czym po 5 min zniszczyła mój statek . Sytuacja powtórzyła się już 2 razy leci licznik 5 minut coś tam nawijają i rozwalają .Niestety nie znam na tyle anglika żeby skumać co mam zrobić gdzie zapłacić kare ? Pomóżcie bo już tracę nadzieje że stąd odlecę zniszczyli mi 2 x Moją ciężko zarobioną Cobre. a kasa się kończy
 
Nie spotkałem się nigdy z taką sytuacją. Stacja raczej nie może ci zablokować statku, a zniszczyć może cię bodajże tylko w przypadku, kiedy:
- jesteś poszukiwany lub wieziesz nielegalny ładunek i zostaniesz przeskanowany przed wlotem do stacji, wtedy zostaniesz zniszczony bez żadnego ostrzeżenia,
- wlecisz do stacji bez zezwolenia na lądowanie, ewentualnie blokujesz elementy stacji takie jak wlot (tzw. mailboxa) lub nie przydzielone tobie lądowisko, wtedy leci licznik z czasem, jaki masz na opuszczenie stacji, tudzież miejsca które blokujesz, po upłynięciu czasu stacja i statki ochrony otworzą do ciebie ogień,
- po kliknięciu Launch w stacji, nie opuścisz jej terenu na czas (również leci odliczanie czasu).

Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
 
Last edited:
Top Bottom