Star Trek Bridge Crew + Enterprise DLC 70% zniżki (crossplay monitor / VR), steam

Mnie to kusi już drugi raz, ale bez znajomych na mostku to raczej nie wygląda na coś fascynującego...

Ja dzisiaj znalazłem takie coś. Nie kupiłem, ale może kogo zainteresuje, bo wygląda świetnie:

[video=youtube_share;fnfGRkobtnE]https://youtu.be/fnfGRkobtnE[/video]
 
Star Trek Bridge Crew to super gra - chętnie bym ograł sesję kilkuosobową.
Pozycja must have moim zdaniem. Ogrywam sam i bardzo mi się podoba. Spełnia marzenia z dzieciństwa - jak ktoś jest fanem TNG - to jest TO.
 
Last edited:
mialem w 2017 bez dlc,ogralem jakies 100 min i zrobilem refunda. Moim zdaniem ta gra nie jest warta 25 Euro a juz na pewno nie 50 Euro czyli ceny poza promocja.
Graficznie jest przyzwocicie - ładnie zrobili wnętrze staku i animacje z comma ale na zewnątrz juz nie uswiadczymy poziomu Elite , EverSpace lub EveValkyrie. Brakuje mi tez Startrekowej muzy i jingli - moze to kwestia braku licencji, nie wiem..
Kazda z ról jest dosyć ciekawa i na podobnym poziomie, problem jest taki ze cala trudność w tej grze to poprostu opanowanie sterowania które polega tylko i wylacznie na wciskaniu guziczków oraz zaznaczaniu celu na mapie, brakuje mi tutaj chociażby tylko w jednej roli (np. Helma) elementów zręcznościowych , bylem przekonany ze bedzie można sterować statkiem w inny sposób niz to ma miejsce. Na domiar złego nie zabanglał mi mikrofon Viva a ustawień na inny nie ma?/nie bylo. Grałem wiec wydając komendy poprzez ruchy ręka (vive controler) na UI zamiast bawic sie voicem. Niektóre przyciski sa upierdliwe do wciśnięcia ponieważ są na wysokości mojego siedziska i zwyczajnie uderzam kontrolerem w fotel. Trzeba ciągle centrować widok !
W singlu wszystkie poczatkowe misje to ziew , w multi trudno ocenić , ale majac jeszce mnie przyciskow do zabawy to raczej podobnie. Nie jest to calkiem zła gra, ale chyba wole przeznaczyć kaske na coś innego..
 
Last edited:
Cóż ja mam zupełnie odmienne wrażenia jako "trekkie". A z mikrofonem dziwna sprawa, bo u mnie banglał bez problemu. Trzeba było tylko nacisnąć trackpad w dół o ile dobrze pamiętam. Ta gra to tak naprawdę zestaw minigier multiplayerowych w uniwersum star treka, nie wiem jak misje z TNG bo jeszcze na dodatku nie grałem. Granie w tę grę solo imho mija się nieco z celem i jest opcją dla samotnych. No i nie kosztowała na tej promocji 25 tylko 16€ :D Jak mówiłem grzech nie wziąć, w mojej ocenie.
 
Last edited:
Ja zakupiłem głównie dlatego, że VR nie jest już wymagane. Czekam na drużynę do gry, ale jak na razie nawet ogarnianie gry solo sprawia sporo radochy.
 
... Na domiar złego nie zabanglał mi mikrofon Viva a ustawień na inny nie ma?/nie bylo. Grałem wiec wydając komendy poprzez ruchy ręka (vive controler) na UI zamiast bawic sie voicem. Niektóre przyciski sa upierdliwe do wciśnięcia ponieważ są na wysokości mojego siedziska i zwyczajnie uderzam kontrolerem w fotel. Trzeba ciągle centrować widok !
...

Mam dokładnie dwa takie same problemy z nią. Nie działa mikrofon (już w ustawieniach - podczas testowania - nie reaguje) i wciskanie guzików w kanapie :)
Centrowanie widoku chyba poprawili - nie zauważyłem z tym problemów.

Ja jednak zostawiłem - choćby po to żeby czasem przelecieć się "Enterprajsem" :)
 
Mam dokładnie dwa takie same problemy z nią. Nie działa mikrofon (już w ustawieniach - podczas testowania - nie reaguje) i wciskanie guzików w kanapie :)

Co do mikrofonu, to ta gra chyba używa tego windowsowego ustawienia "default communication device" z menedżera urządzeń audio. A może macie po prostu źle ustawiony mikrofon w steamvr? :p Kiedyś były z tym ogromne problemy w discordzie, ale dawno to już naprawili. W każdym razie sprawdzić w tej kolejności, najpierw steamvr audio settings, potem windows audio devices, jak trzeba to odpiąć/wyłączyć wszystkie inne mikrofony.

Wciskanie guzików w poręczy krzesła też mi się zdarzało, nauczyłem się trzymać nadgarstek za poręczą.
 
Top Bottom