STOCZNIA czyli nasze buildy

Robinus

Volunteer Moderator
NASZE BUILDY:

KRAIT MK II

KRAIT PHANTOM

• BLACK LIZARD - Krait Phantom z założenia służący do bezszelestnego przekradnia się pomiędzy stacjami. CMDR vonkinsky
  • ESV Shoshana - Eksploracyjny Krait Phantom, zrobiony na długą eksplorację, nie ma ani papierowego pancerza ani słabych silnków i może spokojnie boostować. CMDR Sirruf
ASP EXPLORER

• ASPX (do "inżynierki") - CMDR Michał
  • R3COIL - Eksploracyjny ASP Explorer, zrobiony na długą podróż, silniki mocne, tarcze niestety dość słabe, wystarczą na lądowania, nie nadają się do obrony przed silnymi statkami. CMDR Sirruf
FEDERAL CORVETTE

Robinus

Volunteer Moderator
W pierwszym poście zrobimy bazę buildów...

Więc moje wypociny przenoszę tu:

...

Ponieważ mój pięknie zinżynierowany KRAIT okazał się bez przerwy mi wybuchać na RESach
zakładam temat, w którym będziemy mogli sobie pomagać w "coriolisowaniu".

Mam nadzieję, na zgromadzenie tu ciekawych "buildów".

Na pierwszy ogień - mój biedny...

KRAIT MK II
KRAIT MULTIPURPOSE

Chciałem, by miał skok jak największy - i to mi się w miarę udało. Gorzej jednak z pancerzem i siłą ognia.
Grzeje się jak czajnik z gwizdkiem, z trudnością przebija tarcze tymi railgunami, a jak sam je straci, to nie zdążę nawet nadać "mayday, mayday!"

Wszelkie propozycje mile widziane!

I czekam na Wasze buildy, może bardziej udane od mojego. Kto lepiej umie w "coriolisowanie"?

W pierwszym poście zrobimy bazę buildów...

Więc moje wypociny przenoszę tu:

...

Ponieważ mój pięknie zinżynierowany KRAIT okazał się bez przerwy mi wybuchać na RESach
zakładam temat, w którym będziemy mogli sobie pomagać w "coriolisowaniu".

Mam nadzieję, na zgromadzenie tu ciekawych "buildów".

Na pierwszy ogień - mój biedny...

KRAIT MK II
KRAIT MULTIPURPOSE

Chciałem, by miał skok jak największy - i to mi się w miarę udało. Gorzej jednak z pancerzem i siłą ognia.
Grzeje się jak czajnik z gwizdkiem, z trudnością przebija tarcze tymi railgunami, a jak sam je straci, to nie zdążę nawet nadać "mayday, mayday!"

Wszelkie propozycje mile widziane!

I czekam na Wasze buildy, może bardziej udane od mojego. Kto lepiej umie w "coriolisowanie"?
Raile zawsze będą się mocno grzały ot taki ich urok :) ale da się z tego coś sensownego zrobić. Przed wszystkim Raile służą głównie jako kontra do celbankowania i tak należy ich używać. Wymień więc jeden na Hammera i załóż na obydwu Long Range (ewentualnie Lightweight) z efektem Feedback Cascade (temperatura trochę spadnie ale nie za bardzo ;-) ). Kolejnym popełnionym przez Ciebie błędem jest zastosowanie w statku do walki silnika 5D (toż to proszenie się o kłopoty). Załóż więc 5A z Dirty i efektem Drag Drives bo to jest moim zdaniem minimalna podstawa każdego statku ;-) . Kolejną kwestią jest zainstalowanie ulepszonego Heatsinka (o wiele bardziej przydatna rzecz) w miejsce Chaff Launchera.

Top Bottom