Świąteczna promocja na HOTAS-y i inne takie... :)

Status
Thread Closed: Not open for further replies.

rootsrat

Volunteer Moderator
Z życzeniami wesołych świąt dla wszystkich pilotów! :)


jibSuTT.png
 
Dziękujemy!

Husaria wszystkiego nie wykupiła od 10-go - to reszta dla nas? To ile z tych 70-ciu produktów zostało?

Ja skorzystałem rok temu - dziękuję za rabat na HOTASa.
Ale jednak nadal jesteście mistrzami "promocyjnych niunasów" po zeszłorocznym przymusie rejestracji na forum...

Ciekawy też jestem czy sklep ALSEN dał kody rabatowe "polskiej społeczności" czy "jednej polskiej frakcji"?
 
...powiedział ktoś, kto właśnie rzucił ochłapy z świątecznymi życzeniami...

OK - skoro tu się nie dowiem - zapytam u źródła.
 
Thrustmaster Polska poprzez sklep Alsen po raz kolejny dał promocję największej polskiej frakcji (nie "polskiej społeczności" bo tej mamy u siebie jedynie członków), na sprzęt wykorzystywany w grze, która właśnie otrzymała duży patch i jest na nią promocja.
My podzieliliśmy się tym najpierw z Husarzami, później z osobami zarejestrowanymi na naszym forum, a następnie z resztą społeczność. Jak widać po Twoich wypowiedziach, niepotrzebnie, bo jak samemu się korzysta, to wszystko ok, ale jak już nie ma potrzeby, to można się przecież tak świątecznie przypieprzyć.
Dokładnej ilości przecenionych produktów w tej chwili nie znamy, w związku z czym trudno mi się ustosunkować do "ochłapów", natomiast mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś z mniejszymi zasobami hipokryzji, kto skorzysta z tej promocji.
 
Rok temu skorzystałem po podobnej walce, jaką musiałem stoczyć by korzystanie z promocji "dla polskiej społeczności" nie wymagało rejestracji na forum TWH. Ni mniej ni więcej.

Dzięki za wyjaśnienie. Pełna prawda jest zawsze lepiej widziana.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
To żeby jeszcze bardziej uściślić: zeszłoroczna promocja miała miejsce z inicjatywy firmy Thrustmaster, której przedstawiciel zgłosił się do Skrzydlatej Husarii. Nie do "całej polskiej społeczności" (bo co to niby jest "cała polska społeczność"? Społeczność tego podforum? Wszyscy Polacy, którzy grają w Elite? Tylko gracze mieszkający w Polsce?). Rok temu postanowiliśmy poinformować o promocji społeczność oficjalnego forum Elite, gdzie użyłem sformułowania "promocja dla całej polskiej społeczności", przy czym promocja miała miejsca na forum TWH, więc naturalnym było, że trzeba mieć tam konto. Zostałem obrzucony tutaj błotem przez kilka osób, które na forum nie mogły się dostać z powodu bana, co jednak nie przeszkodziło później niektórym z tej promocji skorzystać. Hipokryzja level 100.

Tegoroczna promocja została zainicjowana z MOJEJ inicjatywy, ponownie dla społeczności MOJEGO forum. Sam skontaktowałem się z odpowiednimi osobami i załatwiłem promocję. Jak jednak widać chęć podzielenia się nią ze społecznością oficjalnego forum ponownie spotkała się z taką samą reakcją, jak rok temu i ponownie ze strony tej samej osoby, w dodatku moderatora. Szkoda. Mam jedynie nadzieję, że ktoś sobie normalny z niej skorzysta i będzie cieszyć się zakupem ze zniżką.

A jak komuś się nie podoba, to śmiało można napisać do Thrustmastera lub Alsena i załatwić sobie swoją zniżkę.
 
Nie wiem czy to o hipokryzji (znowu?) do mnie, ale ja akurat żadnego bana nie miałem i mogłem spokojnie zakupu dokonać.

Mając jednak podejrzenia, że Thrustmaster żyje w świadomości, iż ofiarował promocję polskiej społeczności a zamiast tego kisi go dla siebie garstka pilotów do których przez przypadek ich przedstawiciel trafił - postanowiłem dopytać o szczegóły.

Widzę jednak, że trafiłem na drażliwy temat, bo zamiast prostych odpowiedzi - spotykam tylko jadowite ataki. Muszę więc jednak faktycznie sprawdzić u źródła, skoro niektórzy mają problem i nie rozumieją sformułowania "cała polska społeczność".

W dodatku trzeba było od razu napisać to co wyżej - sprawa byłaby jasna: Skorzystała Husaria, skorzystali zarejestrowani na forum - jak coś zostało - to bierzcie. Nie czepiałbym się wówczas bo cenię sobie szczerość.

---

A co do "moderatora" - tak! Właśnie dbam o interesy "całej polskiej społeczności" bo nie mam problemu z definicją tego określenia.

...(bo co to niby jest "cała polska społeczność"? Społeczność tego podforum? Wszyscy Polacy, którzy grają w Elite? Tylko gracze mieszkający w Polsce?). ....

kurde, Ty tak poważnie? Czyli słusznie mogę podejrzewać, że zinterpretowałeś sobie "całą polską społeczność" jako... na przykład... "swoją frakcję"?
 
Status
Thread Closed: Not open for further replies.
Top Bottom