The Winged Hussars

Witajcie z tej strony Admirał Łowca , chciałem w tym poście zapytać się was (Polskiej Społeczności ) co sądzicie o tej frakcji ?
Pisze ten post ponieważ docierają do mnie doniesienia jakoby The Winged Hussars pod przykrywką pokojowej frakcji realizowała swoje interesy na tym forum oraz tworzyła swoją zamkniętą grupe którą jak sama Husaria mówi nazywała Polską Społecznością . Dla mojej grupy oczywiście nie jest tajemnicą że Rootstrat-(Mathias Shallowgrave) oraz jego oficerowie pełnią role moderatorów tego Forum i z racji tego usuwają posty im nieprzychylne aby mogli budować swoją czystą reputacje co oczywiście jest kłamstwem , dla tego proszę o wasze opinie pozdrawiam . Dodam od siebie że wraz z chłopakami gramy w Elite od lat , za bardzo lubimy tą grę i chcemy i nią walczyć , o nią jak i o przyzwoitość w Polskiej Społeczności której dziś brakuje .

Informacja dla moderatorów :kopie tego posta znajdują sie już na innych forach , jeśli go usuniecie napiszemy bezpośrednio do Frontier Developments.
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Witajcie z tej strony Admirał Łowca , chciałem w tym poście zapytać się was (Polskiej Społeczności ) co sądzicie o tej frakcji ?
Pisze ten post ponieważ docierają do mnie doniesienia jakoby The Winged Hussars pod przykrywką pokojowej frakcji realizowała swoje interesy na tym forum oraz tworzyła swoją zamkniętą grupe którą jak sama Husaria mówi nazywała Polską Społecznością . Dla mojej grupy oczywiście nie jest tajemnicą że Rootstrat-(Mathias Shallowgrave) oraz jego oficerowie pełnią role moderatorów tego Forum i z racji tego usuwają posty im nieprzychylne aby mogli budować swoją czystą reputacje co oczywiście jest kłamstwem , dla tego proszę o wasze opinie pozdrawiam . Dodam od siebie że wraz z chłopakami gramy w Elite od lat , za bardzo lubimy tą grę i chcemy i nią walczyć , o nią jak i o przyzwoitość w Polskiej Społeczności której dziś brakuje .

Informacja dla moderatorów :kopie tego posta znajdują sie już na innych forach , jeśli go usuniecie napiszemy bezpośrednio do Frontier Developments.

Nikt z oficerów Skrzydlatej Husarii nie jest moderatorem na forum Frontiera. Z członków husarskiej społeczności Moderatorem jestem tylko ja.

We wrześniu 2018 zrzekłem się moderowania polskiego forum: https://forums.frontier.co.uk/threa...obowiazuje-od-20-02-2015.117015/#post-7020187 - i od tamtej pory nie dotykam żadnych raportów stąd.

Moderatorami polskiego podforum są Yarlam i Robinus: https://forums.frontier.co.uk/threa...obowiazuje-od-20-02-2015.117015/#post-1817841

Jeżeli chodzi o moderowanie postów na forum ogólnym, to moderatorzy nie mogą podejmować akcji moderatorskich w stosunku do wątków, w których aktywnie biorą udział w dyskusji i ja jak najbardziej przestrzegam tej zasady.

Przypominam też, że publiczna dyskusja na temat moderacji jest wbrew regulaminowi forum Frontiera. Jeżeli masz jakieś pytania lub obiekcje powinieneś napisać PW do Bretta C. Tak że zgodnie z tym co napisałeś: "Napiszemy bezpośrednio do Frontiera" - dokładnie to powinieneś zrobić od samego początku.
 
Proponuję zapoznać się z regulaminem forum, który regularnie łamiesz: https://forums.frontier.co.uk/threa...h-moderatrow-obowiazuje-od-20-02-2015.117015/

Moderatorami polskiego forum jest Robinus i Yarlam, którzy nie są związani z TWH. Nikt z TWH nie jest moderatorem tego forum. Rootsrat jest moderatorem globalnym i nie moderuje tego działu.

Dla sprostowania - nie ma "moderatorów polskiego forum" czy "moderatorów globalnych".

Wszyscy moderatorzy mają takie same uprawnienia. Często zdarza się, że polskie forum "moderują" "zagraniczniaki" i w drugą stronę.
 
Nigdy nie bylem oficerem w TWH i jako moderator nie jestem w zaden sposob powiazany z frakcja o tej nazwie.
 
Top Bottom