Thrumaster TFlight Hotas X

Witam serdecznie
Jestem tu od niedawna i mam serdeczne pytanie czy zna ktoś jakieś strony lub ma informację jak nalepiej skonfigurować tego joya do ED co w tytule? Będę niezmiernie wdzięczny.
Pozdrawiam
 
Last edited:
Witam serdecznie
Jestem tu od niedawna i mam serdeczne pytanie czy zna ktoś jakieś strony lub ma informację jak nalepiej skonfigurować tego joya do ED co w tytule? Będę niezmiernie wdzięczny.
Pozdrawiam

Polecam przejrzeć wątek "Jaki joystick / hotas do Elite Dangerous", jest tam sporo informacji na ten temat.
 
Konfiguracja Thrustmaster Hotas X

Cześć,

Nie dawno zakupiłem ten Joy i konfiguracja była bardzo prosta, w zasadzie był gotowy szablon ustawienia pod ten Joy w ED. Potem tylko go zmodyfikowałem według swoich potrzeb i gotów do zabawy.
Sam Joy na razie bardzo mi pasuje, jedynie brakuje mi drugiego kontrolera typu POV, tak aby jeden był do rozglądania a drugi do ciągu tzw. lateralnego bodajże. :)
 
Sam Joy na razie bardzo mi pasuje, jedynie brakuje mi drugiego kontrolera typu POV, tak aby jeden był do rozglądania a drugi do ciągu tzw. lateralnego bodajże. :)

Sam na nim latam. Pamiętajcie, że można ustawić klawisze jako "shift", czyli skonfigurować wciśnięcie kombinacji klawiszy zamiast jednego.
W ten sposób można sobie zrobić dowolną ilość "POV'ów".
 
W tym temacie "Jaki joystick / hotas do Elite Dangerous?" na jednej z perwszych stron znajdziesz ustawienia do hotas x.
 
Kojarzycie może czy istnieje wersja dla leworęcznych?

Istnieje na 100% widziałem filmik na youtoubie jak jakis francuz grał takim joyem (i podawał jakie ma ustawienia co i jak najgorsze że niemoge teraz tego filmiku znaleść :/)
 
Top Bottom