Type 10 Defender już jest!

Type 10 Defender dostępny. Grade A bez modułów opcjonalnych to koszt około 250 mln.
Wersja podstawowa około 120 mln (110 w Shinrarta Dezhra). Maksymalne cargo to 532T.

Moduły core:
- 8 power plant,
- 7 thrusters,
- 7 frame shift drive,
- 5 life support,
- 6 power distributor,
- 4 sensors

Moduły opcjonalne: 8,7,6,5,4,4,3,3,2 + 2x5 military.

Hardpointy: 2x Małe, 3x Średnie, 4x Duże






















UWAGA!

8bgP7hx.png
 
klon t9, żałośnie się wysilili jak z większością statków , same klony :eek:

Ale czego można wymagać od dewelopera, skoro społeczność zachwyca się byle czym. Wystarczy wejść na Facebook i poczytać, jaki zachwyt jest tym skopiowanym . Nawet kokpit jest identyczny, chociaż to "nowy" statek...
 
Last edited by a moderator:
klon t9, żałośnie się wysilili jak z większością statków , same klony :eek:
http://replygif.net/i/775.gif

Ale czego można wymagać od dewelopera, skoro społeczność zachwyca się byle czym. Wystarczy wejść na Facebook i poczytać, jaki zachwyt jest tym skopiowanym gównem. Nawet kokpit jest identyczny, chociaż to "nowy" statek...

A czego sie spodziewaliscie, skoro to kolaboracja Aliantow z Lakonem, ktory swoja droga poproszony byl o 'przyspieszone' projekty i produkcje.

Lakon publicznie oglosil, ze do produkcji T-10 uzywaja podstaw T-9... cytat 'Utilizing reinforced T-9 chassis as starting point, Lakon overhauled and geared every aspect of the design for combat'.

No tak, ale zamiast doczytac to lepiej wejsc na forum i beczec ze deweloper leniwy.
 
No tak, ale zamiast doczytac to lepiej wejsc na forum i beczec ze deweloper leniwy.

developer baaardzo leniwy , mógł napisać że Lakon do walki skonstruował całkowicie nowy statek - wszyscy by byli zadowolenia a tak w grze mamy same klony statków ,ale wiadomo wtedy developer musiałby trochę popracować
 
developer baaardzo leniwy , mógł napisać że Lakon do walki skonstruował całkowicie nowy statek - wszyscy by byli zadowolenia a tak w grze mamy same klony statków ,ale wiadomo wtedy developer musiałby trochę popracować

Nie rozumiem, jakie same klony statkow?

To tak samo jakbys powiedzial, ze Porsche jest leniwe, bo prawie wszystkie 911 wygladaja tak samo.
Napisz do Porsche, ze sa leniwi i do dupy i w ogole...
 

"design for combat" no z tym rozmieszczeniem hardpointów, to powodzenia z Thargoidem używając fixów:D

A czego sie spodziewaliscie, skoro to kolaboracja Aliantow z Lakonem, ktory swoja droga poproszony byl o 'przyspieszone' projekty i produkcje.

Lakon publicznie oglosil, ze do produkcji T-10 uzywaja podstaw T-9... cytat 'Utilizing reinforced T-9 chassis as starting point, Lakon overhauled and geared every aspect of the design for combat'.

No tak, ale zamiast doczytac to lepiej wejsc na forum i beczec ze deweloper leniwy.

A co mieli napisać "nie chce nam się"?
 
"design for combat" no z tym rozmieszczeniem hardpointów, to powodzenia z Thargoidem używając fixów:D

Rozumiem, ze probowales juz, tak?

Oprocz Ciebie, na calym forum FD nie widzialem jednej osoby ktora by narzekala na umiejscowienie hardpointow. Ba! Ty i wielebny jestescie jedynymi osobami ktore w watkach o T-10 krzycza 'klon! klon!' ... mowi samo za siebie.
 
Rozumiem, ze probowales juz, tak?

Oprocz Ciebie, na calym forum FD nie widzialem jednej osoby ktora by narzekala na umiejscowienie hardpointow. Ba! Ty i wielebny jestescie jedynymi osobami ktore w watkach o T-10 krzycza 'klon! klon!' ... mowi samo za siebie.

Od rana o tym piszę... tutaj https://discord.gg/N8surSZ Nie bądź kolejnym ignorantem, który się podnieca na forum a nie sprawdzał. Ten statek tak się do Thargoidów nadaje, jak T-9. No chyba, że ktoś tylko lata na nie w skrzydle. Ja tłukę je sam w Anakondzie.

mWEgoRh.png


pGcsd5n.png


cc77rSZ.png
 
Last edited:
Czołem piloci,

Tak patrze na T10 i nie wierze, dla mnie, amatora, zabawy w modelarza komputerowego z przypadku, jest bardzo trune, ale czy na serio FDEV nie mają "nie wypalonych" modelowaczy?
Świeża krew by się przydała, taka jest moja opinina, wiem że statki muszą się wpisywać w klimat gry, ale żeby odrazy kopiować i tu rozciągnąć, tam dokleić jakiś cube?


Galaktyczne o7.
 
Ja to w sumie nie mam zdania. Podejrzewam, że to taki przypadek, kiedy wszyscy macie po trochę racji.

Ale była to jednak niespodzianka od Frontiera, nie zapowiadali hucznie przez pół roku wydania nowego patcha z nowym statkiem, nie kazali za niego płacić w formie nowego DLC, chyba dlatego nie wzbudza we mnie jakichś szczególnych emocji.

Wygląda mocarnie, potężnie i ciężko. Bardziej od roboczogodzin FD poświęconych na jego zaprojektowanie interesuje mnie, czy lata bardziej "mułowato" niż TYPE-9 :)

Jak mi przyjdzie nowy joystick to sam sprawdzę!

A nie sprawdzę... Mam nieco ponad 200mln na koncie... :)

EDIT:
Uprzedzę propozycje: NIE - nie polecę po promocję do Hutton Orbital :D
 
Last edited:
Pisaliśmy na discord, ale żeby inni wiedzieli -silniki są zrobione na ddr5 i ta bryła nie chce lecieć. Te silniki z tyłu są tylko dla picu. ;)
 
Last edited:
Nie rozumiem, jakie same klony statkow?

To tak samo jakbys powiedzial, ze Porsche jest leniwe, bo prawie wszystkie 911 wygladaja tak samo.
Napisz do Porsche, ze sa leniwi i do dupy i w ogole...
1- jak nie rozumiesz ? te latające trójkąty to same klony, nic nowego,nic świeżego ,cutter to też klon
2- naprawdę koncern samochodowy porównujesz do grafiki komputerowej gdzie ogranicza nas tylko wyobraźnia bez większych nakładów i ryzyka- kto to kupi ?
3- dlatego porsche mi się nie podoba i tego nie kupuję
4- mozna ?

cropped-1920-1080-820238.jpg
 
Last edited:
Lakon to nie Porsche. Tyle w temacie.

P.S.
Mi się nowe 911 bardzo podoba. Ma to czego nie ma poprzednie - trochę mniejsze szyby. Poprzednia generacja była lekko bańkowata, ale też ładna.
 
Last edited:
Pomijając wygląd, który jest kwestią gustu. T-10 został stworzony do walki z Thargoidami i nie spełnia swojej funkcji tak jak Anaconda, która nie jest statkiem dedykowanym do tego. Tyle. A wszystko przez ustawienie hardpointów, które uniemożliwia używanie AX-multicanon fixed, które zadają 50% większe obrażenia niż wieżyczki. Walcząc z robalami liczy się czas. Im dłużej z nimi walczymy, tym mniejsze szanse na powodzenie.

Oczywiście cały czas piszę z perspektywy gracza, który gra sam a nie w skrzydle. Może w skrzydle T-10 na coś się przyda przy walce z Thargoidami. Tylko grając w skrzydle praktycznie większość statków da radę...
 
Last edited:
Top Bottom