W jakie gry gracie aktualnie?

Jako, ze nudzi mnie content (a wlasciwie jego brak) w betach Elite postanowilem kupic sobie MMORPG. Padlo na Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Jak narazie spoko giera i grafika (jak na MMORPG) kosmiczna. Dodam, ze nie jestem z tych co to robia po "40 baniek" w becie (Elite) robiac w kolko to samo. Gra ktos w jakies MMO zanim wyjdzie gamma/release?

PS. Osobiscie uwazam, ze tzw. "grind" to pojscie na latwizne przez producenta gry. Czy w Elite w miare latwo bede mogl tego uniknac? W Real Life mam grind, a w grach grind=to co napisalem wczesniej. Nie chce latac 30 dni czasu gry z towarem by dojsc do etapu 'Fun z gry". Wiele gier MMO juz przerobilem typu: "Wbij X lvl, a wtedy sie zaczyna"
 
Last edited:
Ja niestety nic w Twoich klimatach, wczoraj w desperacji po problemach w ED wróciłem na chwilę do Battlefield 4 i mi się podoba :) przez resztę tygodnia głównie Metro 2033 Redux i Plants vs Zombies 2 na tablecie przed snem jedną rundkę :)
 
Jak chcesz fajną żeglarską przygodę to przejdź sobie Assasin 4 Black Flag z dodatkiem.

Ostatnio w to grałem, tak żebym mógł powiedzieć że fajne.

Rok temu z dobrych gier to był Saints Row 3/4, Max Payne 3.
Battlefieldy jakoś mi się przejadły. Czasami w Diablo 3 gram.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Ja zawsze mam kilka gier do gry "niedzielnej", tzn. takich, w które można "popykać" przez paręnaście minut oraz kilka poważniejszych gier, w które można się wczuć, takich z długą fabułą.

Moje casuale na chwilę obecną to:

  • Audiosurf
  • Dirt 3
  • Mark of the Ninja
  • Mortal Kombat Komplete Edition
  • Need for Speed: Hot Pursuit
  • Railroad Tycoon 3
  • Saints Row: The Third
  • Worms Revolution

I te poważniejsze, z fabułą i "wczuwką":

  • DeusEx: Human Revolution
  • STALKER: Shadow of Chernobyl
  • The Book of Unwritten Tales
  • The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Wiedźmin 2
  • XCOM: Enemy Unknown

Muszę powiedzieć, że poświęcam sporo czasu na granie, zdecydowanie za dużo wg mojej przyszłej żony :)
 
Ja z nudów gram trochę w:

  • Heroes and Generals - ciężko przy tym długo wytrzymać, niby gra fajna ale
    grind maxymalny, całe szczęście to dopiero wczesna beta także jej nie skreślam
  • Warthunder - lekki powrót od czasu do czasu, chyba wszyscy tą grę znają.
  • Red Orchestra 2 - całkiem niezły fps w klimatach II wojny światowej,
    ale przynajmniej dla mnie trudny jak cholera.
W sumie to przyczepiłem się do II wojny światowej i dopóki Dragon Age: Inquisition
nie wyjdzie to pewnie tak zostanie.
 
Last edited:
Ja siedzę w:

- Elite Dangerous
- War Thunder

.......i od czasu do czasu.....
- Euro Track Simulator 2
- Battlefild 3
- Heroes and Generals
- Star Wars The Old Republic
- Silent Hunter 3,4,5
- Fifa World
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Ja siedzę w:

- Elite Dangerous
- War Thunder

.......i od czasu do czasu.....
- Euro Track Simulator 2
- Battlefild 3
- Heroes and Generals
- Star Wars The Old Republic
- Silent Hunter 3,4,5
- Fifa World

Silent Hunter 5 mam na celowniku :) Zacząłem kiedyś grać, ale później odciągnęło mnie coś innego, tak więc czeka na swoją kolej.
 
Jak mam chwilę to siadam do Xenonauts, gra która jest utrzymana w tym samym klimacie co oryginalne UFO Enemy Unknown. Moim zdaniem zdecydowanie wygrywa rywalizację z XCOM od Firaxis, które... jest strasznie konsolowe i uproszczone.

Od czasu do czasu sprawdzam nowe rzeczy w Prison Architect, nie ma to jak prowadzić swoje własne więzienie, boska gra :)
 
Silent Hunter 5 mam na celowniku :) Zacząłem kiedyś grać, ale później odciągnęło mnie coś innego, tak więc czeka na swoją kolej.

No ja pogrywam najwięcej w 3 i 5 część. SH3 jednak jest lepszy od SH5, graficznie i pod względem rozgrywki.
 
Prócz oczywiście Elite grywam w:

1. F4 BMS 4.32
2. DCS World
3. iRacing

...+ kupę innych dobrych tytułów różnego gatunku, ale już sporadycznie. Powyższe pozycje są mi najbliższe muszę przyznać. :)
 
Gry single player mnie nie interesuja. W SW:TOR mam chyba jeszcze aktywna subskrypcje (bez abonamentu nie warto nawet w to grac) :)

Też subskrybowałem SW:TOR ale jakoś mi przeszło po kilku miesiącach. Dałem też ciała z Elder Scrolls Online - nabrałem się na cały ten hype i od razu wykupiłem abonament na pół roku (tak samo było z SW:TOR)... Przestałem grać po miesiącu. Może jestem już na to za stary ;)

Jeżeli chodzi o casualowe granie w single to lista wygląda następująco:
Wasteland 2
Xenonauts
Shadowrun Returns (z dodatkiem Shadowrun: Dragonfall)

i kilka innych jak Torchlight II czy FTL.
 
Top Bottom