widoczek z dzisiaj..

v1hr6XP.jpg
 
A to z dzisiaj. Po ok 3 tygodniach lotu swoją Cobrą MKIII, ok. 1000 zbadanych systemów oddaliłem się od bańki o zaledwie 5k LY. Dotarłem do Mgławicy Trójlistnej Koniczyny (Trifid Sector IR-W D1-52), a tu zalążki cywilizacji! W pasie asteroid gazowego giganta znajduje się baza w asteroidzie:
J4VSsCC.jpg

Wlot do bazy:
YTh9ZjU.jpg

Kilka zrzutów ze środka:
IscZvlR.jpg

kEDhtPx.jpg

IAKIfwr.jpg

W bazie można chwilę odsapnąć, zatankować, naprawić statek, uzupełnić amunicję... Szkoda, że nie ma warsztatu, przydałoby się choćby 4 tonowe miejsce na towar, a wyleciałem goły :) Można też sprzedać dane kartograficzne (dla ciekawych - za te ok 1k systemów otrzymałem ok 220M kredytów i rangę pioniera - nie robię tego dla kasy :p ). Jest też market (militarny) oraz tablica misji, z czego żaden z dwóch pośredników nie miał nic do zaoferowania. Jest też poczekalnia dla pasażerów, tam już lepiej, ale gdzie w małej Cobrze kapsuły pasażerskie?
Pora lecieć w dalszą podróż, wystarczy tej cywilizacji :)
BL5b0IQ.jpg
 
Całkiem ładne ujęcia mi wyszły :))
Gdzieś w drodze do Plejad

Di9PmL3.jpg


Inne ujęcie

GEDKF0B.jpg


A tu już inny system i Earth-like :) Aczkolwiek zdjęcie nad oceanem :)

vOuODbj.jpg
 
Last edited:
REP leci!

Jakieś takie inne niż zwykle widuję. Jakąś mi historię opowiadają - jak wyjęte z kadru filmu Science-FIction.

No i TYPE-7 na ekspedycji! :D
 
Typowe widoczki podczas tankowania lub przy wlocie do stacji nowiuśkim, jeszcze ciepłym Pytonem :D
xbOmqlf.png


x2E5Vzq.png


96of8IR.png
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Wczoraj też natknąłem się na czarną skrzynkę i też chciałem zrobić fotkę, ale nie było warunków. Świetnie zrobione są te modele, +10 pkt dla FDEV za dbałość o szczegóły <3
 
Wczoraj też natknąłem się na czarną skrzynkę i też chciałem zrobić fotkę, ale nie było warunków. Świetnie zrobione są te modele, +10 pkt dla FDEV za dbałość o szczegóły <3

Chcieć to móc :)

ra8UQ0R.png


TcJEJj4.jpg
 
Last edited:
Top Bottom