widoczek z dzisiaj..

można by zrobić wątek, jak kogoś coś zachwyci i chce się podzielić - magiczny klawisz F10 :)

9DjMsHj.png
 
Last edited:
Watek wlasnie stworzyles ;) takie focie robi sie z Alt + F10 w UHD :p
Polecam wrzucac na
Code:
http://imgur.com/

Jest od razu opcja do skopiowania i wklejenia :) ew dorzucic "wrap spoiler" co pozwoli rozwinac interesujace nas zdjecie (ta rozowa zawieszka :p)

z ciekawostek probowalem wleciec do tego "doku" na zdjeciu i sie odbilem jak od sciany :p
 

adhan

Banned
nie od sciany tylko od pola siłowego . tam mogą wlatywać tylko jedaj albo sith bo dysponują mocą .
 
Watek wlasnie stworzyles ;) takie focie robi sie z Alt + F10 w UHD :p

z ciekawostek probowalem wleciec do tego "doku" na zdjeciu i sie odbilem jak od sciany :p

Thx, obczaję imgur, choć wolałbym nie mieć kolejnego serwisu, ale jeśli pozwoli lepiej tu wklejać to czemu nie :) Na potrzeby tego forum Alt F10 to będzie zbyt na wyrost w moim pojęciu, więc ja nie będę nic takiego wrzucał, ale jak kto lubi :)

Wlecieć próbowałeś? No to niegrzecznie, jest napisane jak wół Authorised Craft Only :)
 
Alt F10 to będzie zbyt na wyrost w moim pojęciu, więc ja nie będę nic takiego wrzucał

Zawsze można zmniejszyć, a robiąc to z większego obrazka zachowasz lepszą jakość.

Swoją drogą w offtopic istnieje już wątek poświęcony takim pracom ;)
 
Zawsze można zmniejszyć, a robiąc to z większego obrazka zachowasz lepszą jakość.

Swoją drogą w offtopic istnieje już wątek poświęcony takim pracom ;)

Ja sporo czasu spędzałem w LR i PS i nie do końca się zgadzam z tym, że będzie lepsza jakość w takim jak tu przypadku :)
To nie jest żadna praca tylko widok z wczorajszego lotu, dla mnie to nie jest żaden offtopic, ale nie będę bronił tego widoczku jak lew, można wyrzucić albo przesunąć, mam swoją kopię w domu :)
 
dla odmiany widoczek z dzisiaj ;) (pracuję nad tym jak zrobić wrap spoiler?))

MSQQf3g.png
 
Last edited:
Popełniłem dzisiaj coś takiego Voyage

Super, dobrze, że popełniłeś :)

Ja dziś startowałem z platformy i zobaczyłem to i zacząłem się zastanawiać, się kręci, wygląda jak wentylatory, co to właściwie wentyluje? próżnię? :)

gebRScil.png
 
Top Bottom