Wielki VR SHOW - (spotkanie)

Pomyślałem, że umawianie się u kogoś na testowanie VR nigdy nie da wymiernego efektu.
Ktoś, kto przywiezie swoje gogle, będzie poszkodowany. Trzeba będzie instalować sprzęt, ustawienia grafiki dopasowywać pod nie, itd, itp.

W związku z tym - najlepiej chyba będzie spotkać się na neutralnym gruncie ze swoimi komputerami.

Co powiecie na wynajęcie salki konferencyjnej i tam zainstalowanie się z całymi sprzętami?

Proponuję oczywiście Kraków - jest tutaj na miejscu kilku VR-owców z różnymi goglami, ale to do dogrania.

Oprócz posiadaczy można by też zaprosić wtedy zainteresowanych zakupem - zrobilibyśmy takie małe "VR show".
 
LISTA UCZESTNIKÓW i zabawek:

- Robinus - Samsung Odyssey + / zmodowany LENOVO EXP. :)
- Yarlam - wódka / ogórki
 
Widać od razu że WMR-owiec ;-))) Pimaxowcy/Vivowcy musieliby lighthousy ze ścian ściągać a potem robić room setup od nowa... No pasaran ;-) A i Riftowcy pewnie mają poukładane kable od sensorów, inaczej ich ładniejsze połówki zamordują :D Że o cable management w okolicy pc nie wspomnę... Także pomysł w teorii fajny a w praktyce przynajmniej w moim przypadku niepraktyczny.
 
Tak, nie pomyślałem faktycznie o latarniach i kablach.

Zorganizujemy się w takim razie prywatnie, a pomysł zostanie - jakby się nam kiedyś za bardzo nudziło... :)
 
Ja to i z kompletem vive bym chętnie na coś takiego się wybrał, ale niestety z Gdańska to zdecydowanie za daleko :-/
 
Top Bottom