Witaj Commanderze! - Przywitaj się i dopisz do listy polskich pilotów ED.

W imieniu polskiej społeczności witam gorąco wszystkie nowe osoby na polskim dziale Oficjalnego Forum Elite!

Chciałbym aby w tym wątku nowe osoby miały możliwość w kilku słowach się przywitać i zaprezentować reszcie użytkowników naszego forum oraz skorzystać z możliwości dopisania do polskiej listy pilotów Elite: Dangerous.

Dlaczego tutaj a nie tam?

Wpłynie to na utrzymanie listy pilotów w idealnym porządku i ułatwi każdemu szybsze odnalezienie się, gdyż jak wiadomo nie każdy używa tej samej nazwy na forum co w grze. Z drugiej strony długa lista pilotów aktywnie grających i biorących udział w dyskusji na forum może się przyczynić do szybszej lokalizacji gry, czego chyba każdy z nas pragnie.

Aby wpisać się na listę polskich pilotów należy skorzystać z generatora zgłoszeniowego, który jest dostępny pod adresem:
http://sotbmp.dx.am/

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z regulaminem obowiązującym na forum, to możesz to zrobić klikając w FAQ a następnie w Forum Rules na pasku na górze strony. Pełne tłumaczenie regulaminu na język polski znajdziesz tutaj.

Aktualny spis jest dostępny poniżej:

Lista Polskich Pilotów w ELITE: DANGEROUS

Aktualizacją listy zajmuje się ochotniczo SOTBMP, warto docenić jego wysiłek dając mu w zamian +1 rep (I approve).

Dziękuję za uwagę i zapraszam do dopisywania się.
 
Last edited:
Sloma, zamknij tamten watek jesli nie chcesz zeby ktos w nim pisal.
 
Last edited by a moderator:
Sorrki Havner nie ten przycisk (przypadkowa edycja twego postu) ;)

Był zamknięty ale SOTBMP nie mógł go edytować. Na razie zostawię tak jak jest.
 
Last edited:
Nie sądzę aby możliwe było użycie polskich znaków w grze w przypadku nazw Commanderów, ale może nie mam racji.
 
Tez tak myslalem, ale teraz z tego co widze:



Czyli UTF-8 jest ok.


PAnowie chyba wprowadziłem was troche w błąd jako że jestem posiadaczem gry od dzisiaj godziny 00:01 :)

na stronie forum mam login marcin0218 jak widać. tak samo elite dangerous store. Zanim włączyłem grę zapisałem cmdr Kłos tutaj na forum. Ale po uruchomieniu gry nie widzę nigdzie by wpisać swój nick itp. Może ktoś mi podpowie co i jak?
 
Musisz wejść w ustawienia swojego konta na stronie internetowej i tam poszukać odpowiedniej opcji. Wpisujesz żadany nick i czekasz około jednego dnia roboczego na zmianę nicku w grze (o ile jest dostępny). Najwcześniej zrobią Ci to w poniedziałek.
 
PAnowie chyba wprowadziłem was troche w błąd jako że jestem posiadaczem gry od dzisiaj godziny 00:01 :)
na stronie forum mam login marcin0218 jak widać. tak samo elite dangerous store. Zanim włączyłem grę zapisałem cmdr Kłos tutaj na forum. Ale po uruchomieniu gry nie widzę nigdzie by wpisać swój nick itp. Może ktoś mi podpowie co i jak?

http://forums.frontier.co.uk/showthread.php?p=454913&postcount=29
Teraz w grze jesteś widoczny jako Backer # numer
Zrób jak w linku i w poniedziałek powinieneś być widoczny jako Cmdr Klos

ps.
Założyłem temat Q & A dla nowych Użytkowników.
Może któryś z moderatorów przeniesie tą dyskusję do niego bo tu raczej nie jej miejsce.
 
Last edited:
Witam wszystkich pilotów!!! Cieszę się że, mogę uczestniczyć z Wami w tak wielkiej i ambitnej grze. Może nie od początku, ale też z zapartym tchem oczekuję zbliżających się nowości i uaktualnień. Wcześniej nie grałem w symulatory kosmiczne, a i bardzo rzadko w symulatory w ogóle. Cieszę się że mogę grać z ludźmi, którzy znają się w temacie :) Mam nadzieję, że stworzymy kiedyś Polską Elitarną Jednostkę Uderzeniową [PEJU] haha nie wiem z skąd mi się to wzięło :D


Gesar ---- UK Kennoway ---- Standard Beta 2 ----- Gesar


Pzdr
 
Last edited:
Top Bottom