Witaj Commanderze! - Przywitaj się i dopisz do listy polskich pilotów ED.

Pierwsze godziny wylatane, pierwsze kredyty nabite w kabzę.
FrankDolas ----- 1976 ----- PL ----- Wrocław ----- Release ----- Cmdr FrankDolas
 
Witam wszystkich
wystartowałem wczoraj. powoli ogarniam technikę. handluje bublami i siedzę wgapiony w gwiazdy.
kręce się na razie w sektorze Eravate... cokolwiek to znaczy :)

szeregowy MistyPL statek PSG ANTONINA 01
 
Wszystkich nowo przybylych witam w imieniu calej spolecznosci, zapraszam do przeczytania regulaminu forum oraz zapoznania sie z roznymi polskimi istniejacymi w grze. Razem razniej.

Fly safe
o7
 
wimm-----1983-----PL-----Warszawa-----Release-----Cmdr Alexander Wimmer

Cześć!
Ale jaja. Od maja jestem na forum, a dopiero teraz zauważyłem, że forum ma polską część :)
 
KRU BARANKI ----- 1975 ----- PL ----- Piaseczno ----- Release ----- Cmdr KRU BARANKI

Release jest mocno nieprecyzyjne, grę kupiłem miesiąc temu, mam raptem 100 godzin wylatane, a dorobiłem się kilkuset milionów najpierw na skanowaniu planet, a następnie wysadzaniu skał i handlu precjozami. Mój obecny cel to zgromadzenie kilkunastu miliardów kredytów abym mógł spać spokojnie w każdej, nawet najbardziej katastrofalnej, sytuacji :cool: . PS. gram na Mobius Europe.
 
Last edited:
1975! Tak, mój 1976 jest mocno przereklamowany... To z 1975 są królowie życia!
Ale nie kłóćmy się. Ogólnie to złote lata życia na Ziemi :)

yyy ja chyba się z tematem rozjechałem... Uciechy z kosmosu! Najlepiej smakuje na początku!
 
Witam ponownie wszystkich pilotów. Chciałem poinformować o udanej zmianie nicka w grze z Darth_Garreth na Arthur Pirx. Obecnie czekam na zatwierdzenie zmiany nicka na forum. Życzę wszystkim udanych lotów.
 
Czy to oznacza też przejście na jasną stronę mocy? :)
Cześć!
Nigdy, tylko Ciemna Strona jest naprawdę silna :) to kamuflaż.
Chciałem żeby nick mi się kojarzył ze światem s-f, ale nie z Gwiezdnymi Wojnami. Tamten pozostanie zarezerwowany tylko dla Swtor.
Czekam tylko aż avatar się zmieni.
BTW, przypomnę od razu "powitalne parametry"
Arthur Pirx ----- 1972 ----- PL ----- Release ----- Cmdr ARTHUR PIRX
Główna aktywność w grze to exploracja w trybie solo. Na początku było trochę handlu, ale ten etap już zakończony.
 
Last edited:
Cześć wszystkim dowódcom! Przygodę z ED zacząłem dopiero wczoraj, wcześniej setki, jeśli nie tysiące godzin wylatane w E2F i F:FE, ale Dangerous to zupełnie nowa jakość! :D

Lootzek-----1981-----PL-----Warszawa-----Release-----Cmdr Lootzek
 
Top Bottom