Witaj Commanderze! - Przywitaj się i dopisz do listy polskich pilotów ED.

Witam wszystkich. Tu na forum od dziś. W galaktyce już 3 lata, latając sporadycznie. Od niedawna, po przerwie, powrót go latania dzięki VR(Rift S). Do zobaczenia w pierścieniach ;)
Ah, oraz SPACELEGS!!!! :p

Much Deeper-----1987-----PL-----Krapkowice-----Release-----Cmdr Much Deeper
 
Witam wszystkich, w "Elitce" od stycznia 2019 r.

Paulus Gmork ----- 1982 ----- PL ----- Zwierzyniec ----- Release ----- Cmdr Paulus Gmork

o7
 
Last edited:
Siema, gram od tygodnia, poszedłem w eksplorację udałem się jakieś 2kly od banki i obsikalem trochę systemów i planet moim adderem. Zarobiłem na tym 90kk. Co dalej? Latanie daleko i skanowanie to trochę mordęga, zwłaszcza powrót by sprzedać dane. Jakieś rady dla początkującego?
 
albor13 ---- 1971 ---- PL ---- Warszawa ---- Release ---- Cmdr Albor Wontz

Gram od grudnia, ale w shipyard już stoją wymaksowane w klasie A: Cobra MK3, Dolphin i Python.
Python wyposażony do frachtu (272T), ale uzbroiłem go już po zęby i chciałbym wypróbować jego możliwości.
...jest pokusa przestać uciekać przed interdykcją, na razie nikt mnie nie złapał, ale musiałbym przećwiczyć walkę.

Ostatnio znalazłem farmę na złocie, palladzie i srebrze... i nafarmiłem dużo kasy.
Jednym kursem na 2 hopy robiłem po 12-13 M Cr (złoto zakup 4,5k / sprzedaż po 55k; pallad 4,6k/59k; srebro 3,4k/48k)
ale źródełka powoli wysychają i farma coraz bardziej mozolna. Garnę dopóki mam okazję.
 
Last edited:
Top Bottom