Elite Dangerous Balkan Community Thread

2024. Godina (irl) odnosno 3310. u ED. Svašta se dešava. Mnogi stari igrači su prestali da igraju, a neki novi se pojavili. Javite mi se ingame, CMDR Markovic Vladimir. Deo sam domaće, relativno aktivne zajednice (koja nije BIGG, na žalost, kako to kod nas biva, došlo je do nesporazuma političke prirode, pokrenute od onih koji su postavili pravilo da ne sme biti politike). Javite se da se družimo i zajedno se igramo. Discord Server: Naša Elite Dangerous Zajednica je otvoren za sve ljude dobre volje.
o7
 
Originalna, najstarija i najpoznatija balkanska/Ex-Yu ED zajednica je i dalje aktivna na istom mjestu - domu najvećeg domaćeg ED squadrona, Balkan Intergalactic Guerilla. Tu smo već 9 godina, i bit ćemo tu dok postoji Elite Dangerous.

Na public/elite community dio su dobrodošli svi. Jedino što morate biti u prijateljskim odnosima s BIGom. khm khm :)

Ako želite u sami squadron (BIG), par info:
  • BIG je formiran 2015e godine i ima bogato naslijeđe PvPa, uključujući i 3. mjesto u Drugoj Sezoni PvP lige, no danas se bavimo svime i svačime. Uz to smo zakleti Empire supporteri. :)
  • Vodstvo squadrona su veterani koji igraju od kad je igra izašla, a kroz dugi niz godina, aktivnu diplomaciju i suradnju smo oformili saveze s većim brojem velikih squadrona. Čitaj: imamo veze!
  • BIG ima razvijen kompletan lore i look&feel squadrona (logo itd.) oko staroslavenske mitologije, ali nismo roleplay squadron.
  • Sam BIG je opuštena sredina i dad-gamer friendly, ne sili vas se na ništa, no nudimo aktivni BGS i AntiXeno. Ako hoćete malo vatrenije aktivnosti ima kod nas u gostima i aktivnih PvPera, a i predstavnika drugih kvalitetnih squadrona s kojima uvijek možete u akciju.

Discord invite: https://discordapp.com/invite/jSZjPtp

Source: https://www.youtube.com/watch?v=lVP-eljFdzk
 
Last edited:
Dakle, opcije su vam otvorene. Imate zajednicu gde su svi dobrodošli (uključujući i BIGovce) i zajednicu u kojoj su dobrodošli samo oni koji su "... u prijateljskim odnosima s BIGom. khm khm :) ...". Moj predlog je da dođete na oba mesta, barem u Discordu to nije problem.
Puno pozdrava za LexMoloch-a koji je živa enciklopedija znanja o ovoj igri (i još mnogo čemu).
 
Last edited:
Imate zajednicu gde su svi dobrodošli (uključujući i BIGovce)

Kako da ne...

Screenshot_15.png
 
Last edited:
Top Bottom