Co się dzieje w Eranin?

Z automatu podłączam się pod Federację, ale może nie powinienem:S
Kogo wybieracie?

podłącz się pod Eranin. Zabijasz w ten sposób mysliwce federacji co idzie znacznie łatwiej niz ubijanie Sidewinderów po stronie Eranin.

Ludzie maja nawyk przyłaczania się do Eranin jeszcze z Premium Bety, dlatego po stronie federacji znacznie częsciej spotkasz wrogich graczy.
 
Za czasów Premium Bety w Federal Distress Signal w Eranin zawsze było kilku graczy. Zwykle po stronie Eranin, a ten który przyłączał się do Federacji miał przed sobą kilkanaście sekund życia :)
 
koło Eranin 2, są dwa miejsca Federal Distress i High Conflict czy jakoś - byłem tam teraz chwilę ale jakieś lagi są co chwila i większość botów, po tym jak mnie ktoś staranował to straciłem zapał, powinny być jakieś super kary za taranowanie (choć nie wiem jak ukarać bota w sumie ;) )
 
Odnośnie kar za taranowanie - zgadza się - szczególnie w stacji. Ktoś ma Anacondę czy Lakona 9 to ustawia się w drzwiach i ogień, plankton albo zdąży uciec albo ma respawn w stacji.

Daje to pole do mega trollingu.
 
Wczoraj w eranin wyrżnąłem anacondą w 2 lakony 9 - leciały obok siebie, no niestety był dzwoneczek i 500k w plecy :D
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom