IPHONE 4S w roku pańskim 2015

Hej,

Tak to nie żart. Chce kupić nowego ajfona 4s. Telefon po prostu mi sie podoba. Wiem, ze sprzetowo to staroc. Pracowałem przez 3 lata na ipadzie 3 i musze powiedziec, ze jako urzadzenie dla konkretnych celow, sprawuje sie bardzo dobrze. 4S jest dla mnie design-ersko bardzo ladny i gustowny. Nie podzielam natomiast takiego entuzjazmu z wersja 5 i 6. Postanowilem, ze napisze tego posta, jako ostatnia deske ratunku w przypadku, gdyby ktos mial mocno mna potrzasnac i odwiesc od zakupu, a dodatkowo natrafilem na jeden bardzo wazny problem w procesie podejmowania decyzji :). Mianowicie, sluchawka jest sprzedawana z iOS7. Nie wiadomo natomiast z jakim dokladnie softem. Sek w tym, ze na 7.0 telefon ponoc muli, po aktualizacji do 7.1 jest git malina, aby znowu przy kolejnej wersji iOS8 mulic. Tu pojawia sie pytanie, czy w sytuacji, kiedy okazaloby sie ze telefon jest z iOS 7.0, moze byc tak, ze nie bede mial mozliwosci zaktualizowania go do 7.1, tylko od razu do 8.0 z racji na wymuszony update z aktualizacji systemu?

Z gory dzieki odpowiedz :)
 
Top Bottom