Szukam "mentora" kogoś kto mnie wprowadzi

Witajcie.

Gra mi się spdobała, aczkolwiek gubie się w tym całym świecie, interfejsie etc.
Nie wiem za co mam się zabrać dlatego szukam kogoś kto mnie wprowadzi.

Mam na imię Dawid i 21 lat.
posiadam discorda/ts3/mumble

Czekam na jakieś odpwowiedzi :)
 
Wpadnij wieczorem na TSa renegatów ts.therenegades.pl zawsze ktoś tam siedzi i chętnie pomoże.
Pozdrawiam :)

Jasne, ale zapomniałeś wspomnieć, że Wy pomagacie tylko aktywnym członkom Waszej grupy, którzy się udzielają na Waszym forum i na TS'ie :p

A co do tematu, sporo ludzi jest na discordzie, bez problemu znajdziesz tam pomoc jaką potrzebujesz.
 
Last edited:
Ogólnie to czy frakcje/gildie dają coś w tej grze ?

Jak na razie bezpośrednio nie, ale jest szansa, że za jakiś czas się to zmieni (wszystko zależy od Frontiera, który ostatnimi czasy chyba zbiera się do roboty ;) ). Frakcja daje przede wszystkim sporą ilość aktualnej wiedzy o grze, którą czasem ciężko znaleźć w internecie. Bycie we frakcji pozwala też lepiej się bawić i szybciej zdobywać kredytki. Czasem zdarza się też, że z tego powodu jesteś dla kogoś wrogiem co stanowi pewne urozmaicenie w grze, ale w niczym nie przeszkadza ;) .
Na dzień dzisiejszy Discorda raczej bym Tobie nie polecał ze względu na sporą ilość hejtu jaki tam panuje. Tak więc wpadnij na TSa, renegaci nie są tacy straszni jak ich malują :)
 
Na dzień dzisiejszy Discorda raczej bym Tobie nie polecał ze względu na sporą ilość hejtu jaki tam panuje. Tak więc wpadnij na TSa, renegaci nie są tacy straszni jak ich malują :)

lokiec1997, powiem tak, byłeś na discordzie, nawet rozmawiałeś ze mną, więc myślę, że sam ocenić powyższe zdanie, zwłaszcza część dotyczącą hejtu. A jeśli już to zrobisz, to powiem CI, że w drugiej części zdania jest mniej więcej tyle samo prawdy co w pierwszej :p.
Jak na discordzie rozmawialiśmy... są tam nieformalne grupy które chętnie pomagają, również jeśli chcesz polatać razem to wystarczy się odezwać a na pewno grupka się znajdzie.
 
Ogólnie to czy frakcje/gildie dają coś w tej grze ?

Frakcji żadnej nie polecam chyba, że po to kupiłeś grę, żeby siedzieć na forum zamiast grać. Lepiej znaleźć parę osób na TS czy discord, jak już musisz z kimś gadać i z nimi wspólnie latać w skrzydle. ED to takie pseudo mmo, albo singiel z opcją multi (jak kto woli). Frakcje graczy są tylko dla picu czyt. Role Play i funkcjonują w grze, jak każde pomniejsze frakcje NPC. Większość rzeczy odnośnie frakcji dzieje się na forach niż w grze. Jedynym plusem bycia w jakiejś forumowej frakcji, są tylko informacje o grze podane na tacy i nie trzeba samemu grzebać w necie, bo ktoś to zrobi za Ciebie.
 
Last edited:
Byłem na tsie rengatów,
Byłem na waszym discordzie :)

Nie wiem co miedzy wami zaszlo, ale tu i tu otrzymalem pomoc :)

Na discordzie duzo mi pomogliscie jezeli chodzi o początek etc,
Na ts3 natomiast bardziej wrkecilem sie w swiat "frakcji"

Kupilem kilka statkow, spojrzałem na pewne rzeczy szerzej za co jestem wdzięczny :)

na pewno jeszcze sie odezwe, bo lubie grac razem, gra solo szybko mnie nudzi :)
 
Top Bottom