Elite Dangerous Balkan Community Thread

SVI U JOTUNHEIM DZABE PALADIUM VECERAS I U NEDELJU STOTINE KANISTERA PLUTA OKO STANICE MOMCI SU SUPER NEMA PROBLEMA DOLAZITE!!!!!!!!!

https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=103569&page=10

posto se do sada nisam bavio sakupljanjem tovara po svemiru, da li pored "cargo scoop" treba da imam jos neki uredjaj na brodu ili je to dovoljno?
jer palladium ne vidim, vec samo biowaste?

inace video sam neku stanicu naseg porekla :)

urkovic.jpg
 
Bilo je ludo. Ludo burazeru. Veceras ce biti jos ludje. Malo sam bio nestasan i napravio "malecki" bounty u Jotunheim i jos u jednom independent sistemu u blizini. Poslacu vam veceras screenshot da vidite. Veceras otvaram sezonu lova na sebe ;) Prosledicu detalje kasnije. Sta sve dokon covek smisli.
 
Evo mene posle nekoliko dana pauze. Preskocio sam iz T7 nazad u Cobru i resio da se vratim uzivanju u igri, trading to nije bio.
Dodjite u grupu na skype/mumble veceras.
MJC dodzi da te roknem za taj bounty :D imacu i ja nekih 500k veceras :)
 
E klinac mi igra na compu, jadan ne moze da dodje na red. Radi ti na bountiju jos si zelen ;) Pa cemo sutra da se igramo jedan na jedan :)
 
Bilo je ludo. Ludo burazeru. Veceras ce biti jos ludje. Malo sam bio nestasan i napravio "malecki" bounty u Jotunheim i jos u jednom independent sistemu u blizini. Poslacu vam veceras screenshot da vidite. Veceras otvaram sezonu lova na sebe ;) Prosledicu detalje kasnije. Sta sve dokon covek smisli.
Pa jebote ti si prvi na Top listi u Jotunheim :)
 
E klinac mi igra na compu, jadan ne moze da dodje na red. Radi ti na bountiju jos si zelen ;) Pa cemo sutra da se igramo jedan na jedan :)
1.468.000 cr treba da platim bounty, koliko se secam i ti, tako da smo izjednaceni i vreme je da se pobijemo :) Nek pare ostanu u krugu porodice :)
malom daj angry birds na tabletu, tata mora da se igra boba fetta :D
 
Last edited:
Neki znaju biti dramaticno daleko. Koji sistem/koja stanica?

stanica Katzenstein dock / system 36 ophiuchi
0. 14 ly od sunca = 45 minuta crusa

i još koja sam budala bio, kad sam na njoj onda uzeo zadatak da im se vratim sa čajem pa sam onda potrosio jos 45 minuta na let za 12.000 love :(
 
Poz svima,

presli smo na Teamspeak, i nadam se da ce Corto to uskoro na prvoj stranici update-ovati:
"Pirati, hanteri, trejderi,istraživači, tajkuni ovo ono" (Nightboder:2015), svi su welcome.


To whom it (already) may concern:

adresa: badpix3l.mooo.com
port: 9987
pass: elitebalkan
 
Last edited:
stanica Katzenstein dock / system 36 ophiuchi
0. 14 ly od sunca = 45 minuta crusa

i još koja sam budala bio, kad sam na njoj onda uzeo zadatak da im se vratim sa čajem pa sam onda potrosio jos 45 minuta na let za 12.000 love :(

hahaha bas si me lepo nasmejao! mnogo jaka fora.... a to ti je najgore kad sam sebe za*ebes :)
 
Back
Top Bottom