GalNet RADIO - Start !

Muza fajna ale pora iście barbarzyńska, przecież prawdziwi piloci siadają za sterami dopiero jak ich klony pójdą spać.
 
Nikt nie wie kogo słuchał przez godzinę, czy nikt nie chce chwili na antenie?

Przecież nagroda nie jest obowiązkowa ! :)

Puścimy tę płytę jeszcze raz późniejszym wieczorem (DYoda), z pełnymi informacjami o wykonawcy i utworach.
 
Ja słuchałem przez większość godziny i pare utworów kojarzę z melodii ale za chorobe nie wiem kto to grał.
Oczywiście chwile potem telefon powiedział mi co to za wykonawca ale przecież nie o to chodziło.

A muza fajna z chęcią posłucham jeszcze raz:)
Pozdrawiam
 
Ja słuchałem przez większość godziny i pare utworów kojarzę z melodii ale za chorobe nie wiem kto to grał.
Oczywiście chwile potem telefon powiedział mi co to za wykonawca ale przecież nie o to chodziło.

A muza fajna z chęcią posłucham jeszcze raz:)
Pozdrawiam

To łap +Rep za uczciwość jako nagroda pocieszenia :)
 
Last edited:
Ja tam od razu wiedziałem, bez telefonu (no ale to moja młodość ;) ) bo radyjko leci sobie, ale zajęty byłem wcześniej. Tak na marginesie dzięki za przypomnienie starych czasów (ucieczka z tropiku rządzi) :)
 
Ja tam od razu wiedziałem, bez telefonu (no ale to moja młodość ;) ) bo radyjko leci sobie, ale zajęty byłem wcześniej. Tak na marginesie dzięki za przypomnienie starych czasów (ucieczka z tropiku rządzi) :)

No za tak wyczerpującą odpowiedź dałbym nagrodę z chęcią, ale nie chcę łamać zasad własnego konkursu. Pozostawiam go więc nie rozstrzygniętym, a dla Ciebie jeszcze udało mi się wysupłać +Rep'a jako nagrodę pocieszenia :).

A co do muzyki - to przedziwne, bo wygrzebywałem najróżniejsze elektroniczne kompozycje, a o tym panu sobie nie przypomniałem.
Jakoś tak cicho ostatnio, chociaż muzyka wydaje się cały czas na czasie w swoim gatunku.
Dopiero jak wpadłem na pomysł konkursu, zacząłem grzebać głębiej w pamięci.

Ale szczerze mówiąc, to spodziewałem się lawiny odpowiedzi wśród podobnych mi wiekiem fanów kosmosu...
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Ja przegapiłem. Robota mnie z wczoraj dogoniła i objawiła się zasadniczo stratą całego dnia :(
 
Ja przegapiłem. Robota mnie z wczoraj dogoniła i objawiła się zasadniczo stratą całego dnia :(


Ale priorytety, pilocie, PRIORYTETY!
Gdzie jest ten guzik "-Rep"? :)


Radio wzbogaciło się o kilka nowych utworów. Dziękuję za powyższe propozycje i proszę o więcej.

Co sobotę (zamiast w niedzielę) i nieco później - będziemy robić też podobną do wczorajszej akcję z płytą, która później zostanie dodana do playlisty.
Mam już gotową piękną płytę na przyszłą "Godzinę Muzyki"!

Do usłyszenia, Piloci!



EDIT:

Aktualizacja Radia:

- wzbogacona playlista
- zmiana czasów cyklicznych informacji:

- GalNet News - od 5:00 - co 20 minut
- "mocarstwa" - od 5:30 - co godzinę
- misje społecznościowe - od 5:10 - co godzinę
- historia galaktyki - od 8:45 - co 6 godzin
- reklama/zapowiedź/komunikat - od 7:50 - co 4 godziny

Dzięki temu powinno być więcej muzyki i większe przerwy między informacjami.

Bez zmian:
- 3:00 - 5:00 - "Rockowa Pobudka"
- 5:00 - 7:00 - "Chwila Klasyki"

Dodatkowo - "Godzina Muzyki" zmienia się w "GODZINĘ GRANIA", zasady pozostają bez zmian,
zmienią się tylko pory:

NOWA PŁYTA - ZAGADKA - w sobotę o 21:00
NOWA PŁYTA - powtórka - środa 21:00


Dajcie znać, czy słucha się lepiej ! - zmieniona ramówka zacznie działać od jutra (27.10.2015)
 
Last edited:
Aktualizacja radia:

- WIĘKSZA dawka nowej muzyki na playliście (w ramówce nowe kawałki od jutra)

Dzięki za propozycje i proszę o więcej! Myślę, że to świetny pomysł, gdy sami słuchacze budują swoje radio.

Rootsrat - bo ja nie mogę tego "rozkminić" - czy to jest Twoja płyta ? :
Najpierw myślałem, że to playlista jedynie, ale okładka, autor...

----

Jutro o 21:00 czasu polskiego powtarzamy sobotnią płytę z "GODZINY GRANIA" już bez tajemnic - z nazwą wykonawcy i utworami,
w sobotę - również o 21:00 - nowa płyta-zgadywanka.


Do usłyszenia, piloci!
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Rootsrat - bo ja nie mogę tego "rozkminić" - czy to jest Twoja płyta ? :

Najpierw myślałem, że to playlista jedynie, ale okładka, autor...

Tak, dłubię sobie czasami we Fruity Loops i puszczam to w eter jako Roots Rat :) (stąd nick na forum)
 
Aktualizacja radia:

- aktualizacja playlisty (dziękuję za powyższe sugestie)
- drobne poprawki techniczne w "studiu" :) - wiadomości powinny brzmieć lepiej

W sobotę o 21:00 czasu polskiego - druga edycja GODZINY GRANIA !


Godzina dla jednego wykonawcy / jednej płyty,
bez przerw na informacje i inne przerywniki
(jedynie z dwoma przymusowymi muzycznymi przerywnikami platformy radiowej).

KONKURS jak ostatnio:

kto pierwszy napisze jaka to płyta (tym razem nie wystarczy wykonawca) - wygrywa minutę na antenie GalNet RADIA!
(nie na żywo - prosiłbym o przesłanie tej minuty w formie mp3-ki i aby była w klimacie gry).

Będą liczyły się tylko propozycje napisane w tym wątku W CZASIE TRWANIA "GODZINY GRANIA"

NAGRODA NIE JEST OBOWIĄZKOWA ;)

Godzina Grania będzie powtórzona w środę o 21:00 (już bez niespodzianki)

Do usłyszenia, Piloci!
 
Last edited:
Blade runner OST Vangelis

Tak jest! Dokładnie.

Dzisiaj godzina z Vangelisem z przypomnieniem świetnego "Łowcy Androidów", a zwycięzcy gratuluję !

Leci +Rep, wyślę też PM jak przesłać nagranie, które w ramach wygranej będzie wyemitowane.

Do usłyszenia, Piloci!


EDIT:
Aktualizacja radia:

- mała poprawka zabezpieczy przed zbyt szybkim powtórzeniem tego samego utworu
- miła dla ucha aktualizacja playlisty

...

- i kolejna dawka przyjemności dodana do playlisty
 
Last edited:
GalNet RADIO poszukuje korespondentów!

Brałeś udział w ciekawej bitwie? Spotkałeś piratów blokujących system? Znalazłeś żyłę złota w pasie asteroid? Capital Ship wpadł nieoczekiwanie na stację?

Prześlij relację! Zostanie opublikowana w radiu jako gorący news!

Zostań Korespondentem GalNet'u!

Wystarczy przesłać nagranie na nowo-powstały mail GalNet'u:

galnetpl@gmail.com

Nie przejmuj się jakością dźwięku! Wszyscy wiemy, jak kiepskie są mikrofony w skafandrach!

---

Przy okazji przypomnę o dzisiejszej godzinie przyjemności z Vangelisem (o 21:00 czasu polskiego)

Aktualizacja Radia: aktualizacja playlisty.
 
Last edited:
Kolejna sobota i kolejna "Godzina Grania" o 21:00 !

Przypominam, że pierwszy kto odgadnie jaka to płyta uprzyjemnia mu kosmiczne przygody - zyska satysfakcję, +Rep'a oraz minutę na antenie GalNet RADIA. Minutowe nagranie, które zostanie wyemitowane, można przesłać na mail:

galnetpl@gmail.com

Warunkiem jest podanie nazwy płyty w tym wątku w trakcie trwania programu.

Tym razem będzie znacznie trudniej, więc uważni słuchacze mogli w czasie dnia usłyszeć niektóre z utworów z "płyty specjalnej".
Będzie też krócej - dzisiejsza "godzina" potrwa 45 minut.

----
Miłej zabawy i słuchania!



EDIT:

Konkurs nie został rozwiązany.

Godzinę 21:00 umilała nam ścieżka dźwiękowa z filmu "The Fountain" - dzięki rafly !
W środę ją powtarzamy.

Aktualizacja radia
Aktualizacja playlisty tym razem w formie MIXu:

[video=youtube;-5Ft2yqLbOE]https://www.youtube.com/watch?v=-5Ft2yqLbOE&feature=youtu.be[/video]
 
Last edited:
Jutro kolejna "Godzina Grania". Polecam, bo moc kosmiczno-muzyczna popłynie!

Oczywiście można zgadywać, jak zwykle do wygrania REP i minuta na antenie.

Tym razem większe uproszczenie - wystarczy podać tytuł filmu, z którego muzyka pochodzi.

Playlista, jak niemal codziennie ostatnio, została zaktualizowana. Mały "zbitek" na zachętę:

[video=youtube_share;zMnS9fDHmjM]https://youtu.be/zMnS9fDHmjM[/video]

Do usłyszenia, Piloci!


http://galnet.playtheradio.com/
 
Last edited:
W planie:
- większe "sklimatyzowanie" muzyki,

...ale proszę ostrożnie , wcześniej słuchałem radia sidewinder ale tu klimat muzyki jest nie porównanie lepszy, jasne twoje radio coś tam dodasz coś wyrzucisz ale ostrożnie - żeby nie zepsuć, jest super teraz.
No ale jak byś coś chciał dodać to juz jutro tu podrzucę hehehe
 

rootsrat

Volunteer Moderator
...ale proszę ostrożnie , wcześniej słuchałem radia sidewinder ale tu klimat muzyki jest nie porównanie lepszy, jasne twoje radio coś tam dodasz coś wyrzucisz ale ostrożnie - żeby nie zepsuć, jest super teraz.
No ale jak byś coś chciał dodać to juz jutro tu podrzucę hehehe

Zgadzam się, Robinus. Zapodajesz świetne kawałki, radio potrafi nieźle zabrać :)
 
Top Bottom