Planet Coaster Problém s výkonem.

Dobrý večer. Potřebuji pomoc s jedním problémem a to s tím, že mi hra jede sotva na 20 snímků! Od prvního zapnutí ať už se jedná o nový park mi hra jede s 50 až 60 snímky, ale jakmile je park o trošku větší začne velmi kolísat. Ostatní hry (podle mého názoru) s podobnou grafickou náročností mi na mém notebooku jedou v pořadku na 60 v ultra grafice a více a po drobném upravení nastavení na 120.
Byl bych velmi vděčný, kdyby jste mi řekli, nějaký návrh jak to spravit, protože 30 euro není zrovna málo. Děkuji předem.
 
Dobrý večer. Potřebuji pomoc s jedním problémem a to s tím, že mi hra jede sotva na 20 snímků! Od prvního zapnutí ať už se jedná o nový park mi hra jede s 50 až 60 snímky, ale jakmile je park o trošku větší začne velmi kolísat. Ostatní hry (podle mého názoru) s podobnou grafickou náročností mi na mém notebooku jedou v pořadku na 60 v ultra grafice a více a po drobném upravení nastavení na 120.
Byl bych velmi vděčný, kdyby jste mi řekli, nějaký návrh jak to spravit, protože 30 euro není zrovna málo. Děkuji předem.

Dobrý večer. Podle mě to bude vážně právě tím že v určitým bodě už máte v zoo příliš návštěvníků a notebook to nezvládá. Mohlo to ale být i nějakým bugem nebo něčím takovým. Spíš bych ale sázel na výkon. Nicméně nejsem žádný odborník, takže těžko říct, jak moc se podle toho co píšu můžete řídit :D Kdyby se to ale stalo mně tak bych si to zdůvodnil nedostatečným výkonem. Přece jen je Planet Zoo nová hra... Jaké jiné hry vám na stejném notebooku jedou bez problému?
 
Top Bottom