Elite Dangerous România thread

salut,
vad ca romani sunt putini sau nu posteaza....
eu joc doar de de 1 luna si am reusit sa-mi iau un Python, inca e aproape baza.....dar lucrez la el.
sunt un pic dezamagit de noua achizitie care vine dupa Vulture, in care am zburat si m-am luptat fara probleme, in lentul Pyton am ajuns sa ezit daca sa ma duc in CZ dupa ce ultima data am platit aproape 1 million pe reparatii.
Aveti si voi niste nume ....ca nu o sa-mi dau seama ca sunteti romani daca dau de voi in OS.
oricum...spor si ne mai auzim
 
eu deocamdata am o cobra III... joc cam de o saptamana... si sincer.. nu stiu ce sa fac. iau misiuni de smugling .. si fac 100-200k pe ele si tot zbor nava cu joystickul, ceea ce e foarte misto. DAR... totusi.. ce pot face in jocul asta? ce cale sa apuc? voi cu ce va ocupati?
 
salut,
vad ca romani sunt putini sau nu posteaza....
eu joc doar de de 1 luna si am reusit sa-mi iau un Python, inca e aproape baza.....dar lucrez la el.
sunt un pic dezamagit de noua achizitie care vine dupa Vulture, in care am zburat si m-am luptat fara probleme, in lentul Pyton am ajuns sa ezit daca sa ma duc in CZ dupa ce ultima data am platit aproape 1 million pe reparatii.
Aveti si voi niste nume ....ca nu o sa-mi dau seama ca sunteti romani daca dau de voi in OS.
oricum...spor si ne mai auzim

Eu am doar un Vulture si un Imperial Clipper. Vulture il folosesc pentru bounty hunting in RES sau Nav Beacons si pentru combat zones. Clipperul il folosesc pentru trading si ocazional pentru bounty hunting.
Urmatoarea nava va fi un FDL probabil din moment mai capabil ca Pythonul in combat si nu voi avea nevoie de cargo space din moment ce o sa am Clipperul.

OP ar trebui sa faca o lista cu jucatorii romani ca sa ne dam add in joc.
BTW, in joc ma cheama CMDR Morvius
 
Last edited:
Salut baieti,
Eu fac explorare.. vreau sa fiu primul la o stea....:D

eu am reusit asta.. nu e nu stiu ce reward, un mesaje de felicitare si atat. Explorarea mi se pare ca a fost pusa asa, numa sa fie acolo. Sari in 3-4 sisteme, pierzi o gramada de timp si strangi cat ai strange dintr-un singur run de smuggling

eu sunt CMDR wo0dy in joc
 
Top Bottom