[TWH] Gdy forum padnie - luźna rozmowa :)

Luźna rozmowa w sytuacjach awaryjnych w oczekiwaniu na naprawę głównego forum.

Kontynuując temat z wątku na grupie, to co Shamooth napisał byłoby godne rozważenia w przyszłości :)
 
miechus????? W każdym razie o czym by tu porozmawiać? o Wielkim Polowaniu które się odbędzie 18-go? :)
 
Tia... podnieść sobie ciśnienie przed długą eksploracją to nie taki zły pomysł. Ale w szczegóły bym się tutaj nie wgłębiał.

P.S. Przez chwilę myślałem, że już naprawili bo inny błąd się wyświetlał ale teraz nadal lipton.

Trzeba by pomyśleć nad jakaś zapasowa forma komunikacji w takich wypadkach, jakieś IRC albo coś podobnego? Nie liczę Facebooka bo staram się nie korzystać.
 
Last edited:
Albo czy ktoś zna jakiś sprawdzony hosting w chmurce ;)
Kiedyś spotkałem się z firefly czy firespark... już nie pamiętam ale fajnie było to to rozwiązane, każde odwołanie wzięte z 4 liter nie odwołujące się do struktury forum było od razu zrzucane...

Tia... podnieść sobie ciśnienie przed długą eksploracją to nie taki zły pomysł. Ale w szczegóły bym się tutaj nie wgłębiał.

P.S. Przez chwilę myślałem, że już naprawili bo inny błąd się wyświetlał ale teraz nadal lipton.

Trzeba by pomyśleć nad jakaś zapasowa forma komunikacji w takich wypadkach, jakieś IRC albo coś podobnego? Nie liczę Facebooka bo staram się nie korzystać.

Sprawdzaj częściej a na pewno nie zostaniesz wciągnięty na czarną listę atakujących ;)
 
Last edited:
Mnie wygląda że im ktoś robi DDOS, przed tym to ciężko się obronić, a jeśli tam mają różne fora, to zawsze będzie ktoś niezadowolony z chęcią zemsty.
Ja tam nie panikuje, da się żyć bez forum kilkanaście godzin :)
Czekam na lunch żeby oglądnąć film Anukusa :)
 
Mnie wygląda że im ktoś robi DDOS, przed tym to ciężko się obronić, a jeśli tam mają różne fora, to zawsze będzie ktoś niezadowolony z chęcią zemsty.
Ja tam nie panikuje, da się żyć bez forum kilkanaście godzin :)
Czekam na lunch żeby oglądnąć film Anukusa :)

No bez forum jak najbardziej da się żyć ale przyzwyczaiłem się do tego paplania na SB w pracy :D
A z filmem Anukusa zacząłem oglądać ale chyba sobie zostawię do obejrzenia w domu na spokojnie :)
 
Ja też na spokojnie w domu obejrzę, w pracy to co chwila będę przerywał, do 4 liter z takim oglądaniem wtedy :)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Tia... podnieść sobie ciśnienie przed długą eksploracją to nie taki zły pomysł. Ale w szczegóły bym się tutaj nie wgłębiał.

P.S. Przez chwilę myślałem, że już naprawili bo inny błąd się wyświetlał ale teraz nadal lipton.

Trzeba by pomyśleć nad jakaś zapasowa forma komunikacji w takich wypadkach, jakieś IRC albo coś podobnego? Nie liczę Facebooka bo staram się nie korzystać.

Mamy zapasową formę komunikacji, tylko nikt z niej nie korzysta ;)

Nie będę tu linkował, bo to tylko dla Husarzy. Zrobię wątek na forum.
 
Top Bottom