Wezwanie !!!

Wzywam wszystkich wolnych pilotów do przyłączenia się do naszej dużej akcji o kryptonimie (Pluskwa).
Celem akcji jest niszczenie wpływów Frakcji The Winged Hussars która od lat w prowadzi swoją haniebną politykę , zachęcam zatem aby niszczyć systemy obronne tej Frakcji (NPC) , mile widziane jest też szmuglowanie narkotyków na ich stacje a także wspieranie Frakcji przeciwnych aby tylko potracili wpływy w swoich systemach . . Zatem Piraci ,Griferzy , Szmuglerzy , połączmy siły ! , akcja będzie aktualna już zawsze do końca serwera do boju ! o7:cool:[up][up][up]
 
Last edited by a moderator:
W sumie - wszystkim zapewni to odrobinę gameplayu...

Jakieś uzasadnienie roleplayowe?
Przeciwstawienie się dominacji? Walka w obronie mniejszych frakcji zagrożonych hegemonią? Wyzwalenie kosmosu spod polskiej okupacji? :)
 
Bardziej w imię przyzwoitości/pożądku i spokoju naszych obywateli ale także ...niezłych zysków ;) ... w imię nowego , lepszego serwera gdzie nowe polskie frakcje sie tworzą i ze sobą współpracują ;) , Niech Nastanie Koniec TWH !
(moja niewielka ...lecz zadziorna grupa zaatakuje z poziomu PowerPlay , bedziemy też osłabiać systemy graniczne aby inne frakcje zabierały to co im się należy , natomiast inna grupa już kupije tysiące ton nielegalnych towarów ;) , paru piratów łupi i niszczy statki ochronne , mamy zabawę na długo a reszta należy do graczy .
 
Last edited:
Ale chociaż w Open grajcie, żebyśmy mogli coś zrobić.

Oj - to by było niesprawiedliwe! Husaria nie korzystała z open, jak walczyła o swoje Community Goale (bary itp.)

Skoro więc gra jest jaka jest i zezwala na takie rzeczy, tak samo jak zezwala na griefierstwo na bezbronnych handlarzach przez kiepski system "policyjny" i inne mpodobne "mechaniki", to ja bym tu burzy "open/solo" nie rozpętywał...
 
Sprecyzuje tu jedną rzecz Kyoku , my latamy tylko na Open ;) , my to nie wy ;) , my śmierci w grze sie nie boimy , mamy takie już środki nie nie straszne nam wiele rebuy ;) . Poza tym coś ci powiem , kiedy byłem świerzakiem u was czytałem twoje poradniki , a dziś to ja pisze własne , zapraszam na Open niech poleje sie krew ;)
 
Last edited:
witam wszystkich zainteresowanych

OP proszony jest o kulturalne wypowiadanie wojen innej frakcji z podaniem nazwy swojej wlasnej, jezyk w jaki post pierwszy jest napisany odbiega od standardow przyjetych na tym forum przez wszystkich uzytkownikow
skoro wszyscy zostali zaproszeni do tej wojny to z gory zakladam ze czesc graczy bedzie chciala przylaczyc sie po stronie TWH i milo by bylo wiedziec do kogo strzelac
moze i jest gdzies na forum ta informacja ale nikt nie bedzie przeszukiwal tematow sprzed roku czy dwoch a dane moga byc conajmniej nieaktualne.

dyskusje dotyczaca grania/walk w open/solo/grupa prosze prowadzic w temacie do tego przeznaczonym.

w razie jakichkolwiek pytan prosze na PM
 
czy gdzieś jest opisana historia tego konfliktu?
nie będe brał udziału, tylko tak ciekaw jestem czemu rodacy się grzmocą :p
 
Przed pisaniem poradników, proponuję czytać też słowniki ;)

Nie potrzebujesz słownika, gdy rozłupujesz czaszki w przestrzeni.... także nie posponuj kolegi zbytnio, nie o zawiłościach języka jest ten temat, nie przez to oceniamy treści.... ;)

Walczyć z Husarią?
A czy to nie nasza duma i sława?
Polska frakcja na szycie.... duma. I sława.
Gdybym mógł wspierać, robiłbym to ze szczerym sercem.
My się wypisaliśmy, ale gdy zabrzmi złoty róg - pójdę, nie ma takiej siły na Świecie, która mnie powstrzyma.
Ja, nie piszę za resztę ludzi z którymi latam, po to się wypisaliśmy, żeby być Panami swego życia, i swojej śmierci.......
Chcesz się mierzyć w bigosie? Przegrasz.
Nie znam obecnego Rotmistrza, ale znam dwóch poprzednich. Przegrasz. Nie są Rotmistrzami z przypadku.
Zaproś do znajomych, testuj się z BGSiowcem, bo Kyoku cię nauczy pokory, a ja upuszczę trochę kwi...... jako Renegat.

EDIT: pisze do tego gościa, nie do Ciebie Kyoku, to taki chwyt retoryczny....... :)
 
Last edited:
Łowca, możesz napisać jaką grupę reprezentujesz, bo póki co to czeski film z tego wychodzi ;-) (starzy gracze pamiętają pewną "wojnę" z kocim imperatorem :) )
Dodatkowo muszę Cię zmartwić, bo Twój plan zawiera zasadnicze wady:
- rekrutacja nie wykazuje znamion "szyldu" pod, który mieliby się zgłaszać poszukiwani piloci
- brak konkretnych celów uniemożliwia odniesienie sukcesu (pisanie ogólnikowo nie sprzyja utrzymaniu odpowiedniego morale)
- zbyt długi czasookres przeprowadzania akcji (do końca działania serwerów) z marszu skazuje Cię na porażkę (ludzie o agresywnym sposobie działania nie należą do długotystansowców)
Jak widać z powyższego nie wróżę Tobie sukcesu, a mało kogo może interesować udział w przedsięwzięciu z góry skazanym na porażkę. Tymczasem czekam na jakieś relacje z przeprowadzonych akcji (od obydwu stron), które trochę ożywią to forum.
 
Tak, Radko707 dobrze prawi!

Proponuję rozpocząć nowy wątek - jak pisał Yarlam - w sekcji GROUPS. Ale już chyba lepiej poczekać na nowe forum.

Żeby wszystko było prawilnie, proponowałbym zacząć od rekrutacji do frakcji.
 
Pewnie TWH na wieść obecności Łowcy uszczelnia PrivGrupy :) jestem Ciekaw czy stawią mu czoła w Open.
Subskrybuje ten temat i czekam na streamy z walk.
 
Jedyny komentarz jaki mi przychodzi do głowy to chyba... "każda frakcja ma swojego Mysteron'a mamy i my" [zZzZz]

P.S. Tłumaczyć nie będę, kto pamięta to pamięta :D
 
Last edited:
Strasznie ne masz życie człowieczku, już raz atakowałeś Husarzy, grzmiąc że wszyscy sie ciebie boją i pochowali się na grupach, a tymczasem dzielny Admirale Owco latałeś w Koperniku i strzelałeś do npc XD XD XD. Ale wojuj, wojuj, tylko pamiętaj że tam cię wszyscy ignorują, i nawet odpisać ci nie chcą :)
 
Nie jest to analfabetyzm tylko mozliwa dysortografia. Nieumiejetnosc rozrozniania dwoch roznych zaburzen nazywana jest niewiedza.

Przypominam by szanowac innych uzytkownikow i nie wysmiewac sie z wad ktore objawiaja sie w rozny sposob.
 
TWH jest największą polską grupą, więc siłą rzeczy mamy pilotów, którzy preferują różne style gry i te oskarżenia o chowanie się po grupach, zwłaszcza ze strony kogoś, kto w TWH był, są śmieszne. Jest nas całkiem sporo latających głównie w open, a już w szczególności w przypadku eventów. Sam wielokrotnie ganiałem się z innymi graczami. Przy budowie baru też. Mechanika gry jest jaka jest, więc nawet będąc w open nie ma gwarancji spotkania, a z doświadczenia wiem, że takie buńczuczne wyzwania kończą się polowaniem na nieuzbrojone statki handlowe lub eksploracyjne gdzieś na peryferiach. Jesteśmy jedną z najaktywniejszych i najintensywniej budujących lore gry grup nie tylko na polskiej scenie, ale w ogóle. Wchodzenie nam w szkodę tylko z powodu potrzeby niszczenia pracy innych jest głupie. Renegaci przynajmniej mieli sensowne uzasadnienia akcji prowadzonych przeciwko nam, a i spotkania w samej grze były nieraz okraszone odpowiednim dialogiem ;) Chciałbym też zwrócić uwagę, że przez fakt wielkości naszych sił mamy kontakty również z dużymi grupami podlegającymi głównym frakcjom politycznym Galaktyki. Próba wchodzenia nam w szkodę poprzez Power Play może się skończyć nie tylko naszą kontrą ale także kontrą poważnych grup dany Power Play reprezentujących. A nie wiem, czy ktoś chciałby się znaleźć na celowniku np. takiego Lavigny's Legion ;) W partyzantkę możesz się, Łowca, bawić, ale nic więcej nie ugrasz, bo widzę, że ta akcja ma kiepską organizację:)
 
sam nie wierze że to pisze, ale.....Może i ne ma życie, ale ma bardzo dużo samozaparcia. Sam jeden leciał 20 tys LY do Waszej bazy żeby Tam Wam coś w BGSsie popsuć(nie wnikam ile to miało sensu). A sądząc z tego, jak TWH płacze cały czas po tej akcji, to trafił w 10 :p.

Atakowanie Was w BGS'ie rzeczywiście nie ma specjalnie sensu, mając prawie 300 pilotów jesteście największą grupą, dodatkowo nastawioną pod BGS, więc konfrontacja na tym polu po prostu musi się skończyć Waszym zwycięstwem. Dodatkowo nie można tego BGS'a Wam w żaden sposób skontrować, bo... tak, zwłaszcza w wypadku eventów jest on robiony głównie w PG/Solo, nawet jeśli pojedynczy gracze, tacy jak Yautja (szacunek, bardzo fajnie się bawiliśmy podczas Barbarossy :)) latają w open.

Co do tego, że TWH jest jedna z najbardziej aktywnych grup... to chyba jakiś żart... kiedyś byliście aktywni, od jakiegoś czasu nic o Was nie słychać.
 
No bo kiedyś to były czasy teraz nie ma czasów. Płaczu z jego powodu nigdzie nie widzę, raczej wręcz odwrotnie, bo wszyscy ignorują go , tak ja na discordzie ED.pl, przecież wiesz Rysiu. Mnie tylko razi wykorzystywanie forum Frontiera do nawoływania do prywatnych krucjat. Bo jest to prywatny jego ból pleców, że go z tej Husarii wyrzucili.
Twh jest aktywne, uwierz mi, co do gry PG/Solo, co kogo to obchodzi, tak naprawdę jak grupa lata skoro w niej nie jest?
 
Jasperku, ale to właśnie Twój poprzedni post można podać jako przykład płaczu TWH na akcję Admirała :p na discordnie, owszem, jest ignorowany, bo temat już się przejadł, ale na tym forum jak widać nie. A czy prywatna krucjata czy tez nie, to również specjalnie nie ma znaczenia.
A co do pg/solo.... ma do dosyć istotne znaczenie, czy grupa gra tak, czy inaczej, jesli masz plany jakiejkolwiek interakcji z tą grupą.... chociażby żeby długo nie szukać skontrować Wasze działania BGS'owe w inny sposób niż grind na misjach.....
 
Top Bottom