Pierwsza nasza dyskusja...Archiwalna - 14/11/13 do 17/07/14

Status
Thread Closed: Not open for further replies.
Uff udało mi sie wyjść z czytaniem na prostą ... a tylko 2 dni nie zaglądałem na forum :)

Mam pytanie - jeśli mam zakupioną pełną wersje i dokupię teraz expansion pass-a to będę miał dostęp do Bety czy nie ???
 
Z tego co się orientuję, to nie. Za możliwość wcześniejszego grania w betę trzeba dopłacić, stąd wyższy koszt premium beta oraz standard beta w porównaniu do zwykłej edycji.
 
Uff udało mi sie wyjść z czytaniem na prostą ... a tylko 2 dni nie zaglądałem na forum :)

Mam pytanie - jeśli mam zakupioną pełną wersje i dokupię teraz expansion pass-a to będę miał dostęp do Bety czy nie ???

Nie. To w sumie byloby 100E.
Powinny byc opcje do upgrade ze zwyklej do premium, ale w sumie wyniesie Cie to tyle samo co pakiet PB - 120E. Czyli musialbys doplacic 60E i powinienes miec w to wliczonego passa. Sprawdz sam, normalnie nie widac pakietow do upgradow.

https://store.zaonce.net/elite-dangerous-cat.html
 
Hej,

Jak kupisz Standard Bete za 60E to potem możesz zrobić update do Premium za różnicę w cenie pomiędzy Premium a Standard.

Dokładnie jest to opisane https://store.zaonce.net/support/ w jednym z pytań

EDIT:
Can I pay to upgrade my purchase so I can play the Elite: Dangerous Premium Beta?

If you have purchased any of the following digital products you will automatically receive a discount when you attempt to buy the Premium Beta, to the sum of that product’s value. This discount will not be visible until you reach the store checkout. The products that will provide you with a discount are:

Elite: Dangerous Digital Download
Expansion Pass
Standard Beta
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Hej, witam wszystkich!

Widzę, że polska społeczność elitowo-frontierowa jest tu całkiem prężna!

Krótko o sobie: jestem fanem serii od wielu lat, grałem w drugie i trzecie Elite (tzn. Frontier i FE) i do dziś są to moje ulubione gry ever, jeśli chodzi o klimat.

Wczoraj postanowiłem zaufać Brabenowi (od jakiegoś czasu śledzę postępy na ED) i wydałem 100 funciaków na premium beta. Po spędzeniu zaledwie pół godziny w grze musze powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Niestety nie będzie mi dane przetestować gry przez kolejny tydzień, jako że wybieram się na urlop, ale na pewno będę zaglądał na forum.

Pozdrawiam wszystkich krajanów! :)

See you in space.
 
W nawiązaniu do dyskusji o korzystaniu ze skanowania przestrzeni wokół naszego statku znalazłem na ogólnym forum obrazek wyjaśniający co znaczą poszczególne ikonki.
Może komuś się przyda.
radarsymbole_small.jpg
 
Cześć! Wam. Koledzy i Koleżanki

Muszę odnieść się do tej wypowiedzi.

Brawo panowie gunman tak trzymaj podkrecaj temperature

Nie było mą intencją komukolwiek szkodzić. Z tego powodu pragnę przeprosić kol. Nebthtet oraz fanów SC. jeśli poczuli się urażeni. Zatem proszę Pana o nie wciąganie mnie w pańskie dywagacje!

Jest to tylko zabawa więc bawmy się przednie i bądźmy dla siebie mili, grając razem w Elite uczestnicząc w jej części merytorycznej jakim jest ED.




____________________________________
Participant of series: of The Frontier, Elite
Beta Premium 2.02 Access.
CMDR: GRumAN
 

adhan

Banned
Drogi Panie gurmanie źle mnie pan zrozumiał nikogo nie wciągam w moje dywagacje . cieszy mnie ze ludzie mają rożne zdanie na rożne sprawy w tym nasza siła . jedni chcą multiplayer drudzy nie , jedni chcą się nazwać zakon świń w kosmosie drugim pasuje bardziej nazwa zakon żelaznej pieści dzieciątka Jezus . Pan np nie lubi rumunówz kłami z Transylwanii szanuje to .naszym nadrzędnym zadaniem ma być ciekawie . pełnym szacunkiem dla pytających o wymagania gry to nudy szczególności ze można to znalesc na głównej stronie ed . to tak jak by się pytać w piekarni z czy jest chleb i po ile . można ale jest trochę śmiesznie .
Jest to tylko zabawa więc bawmy się przednie i bądźmy dla siebie mili, grając razem w Elite uczestnicząc w jej części merytorycznej jakim jest ED.
ja sie bawie przednie (kręci mnie dojezdzanie fun boyów(tylko na metoryczne argumenty pełna kultura zero wjazdów osobistych brzydze sie tym ) szczególnie z konkurencji . co to za beznadziejny rendowany filmik o ed. sc nic na e3 nie musi wystawić bo broni się enginem ??? *** itd a tu dzien za dniem cała ekipa sc hyc hyc po cichutku do elity i to jest wspaniałe )
ja jestem prosty robotnik nie rozumiem co to znaczy troche jasniej
grając razem w Elite uczestnicząc w jej części merytorycznej jakim jest ED.
 
Anaconda wygląda pięknie, ale oglądając ten filmik wydaje mi się, że przez marną sterowność tego statku będzie go można strącić byle Sidewinderem :). Widać że pilot ma trudności ze śledzeniem celu i trafia tylko jeśli z jakiegoś powodu pojawi mi się on przed wizjerem :).
 
Drugi filmik świetny grumbra, ale mi się wydaje, że Anakonda jest silna tylko wtedy gdy przeciwnika ma z przodu :) . Byle statek dobrze uzbrojony jak ją zajdze od tyłu to po niej.
 
Mam również podobne odczucia co Wy.
Od jakiegoś czasu mogę ją zakupić ale to co widać na filmach jakoś do mnie nie przemawia
Z drugiej strony 6 mln na statek i wyposażenie oraz ewentualne 250 tys ubezpieczenia (na tyle wyceniają na ogólnym) w kosmosie nie leży.
Model statku jest piękny i bardzo mi się podoba ale to dalekie umiejscowienie kabiny powoduje - przynajmniej na filmach, że walka nią wygląda jakby przesuwać celownikiem po ekranie a kadłub statku obracał się za nim wokół środka cięzkości. I co gorsza na filmie nie wygląda na specjalnie zwrotną.
W Cobrze i innych statkach widać ten przysłowiowy "power" maszyny a tu jakoś niespecjalnie.
Inna sprawa, że pola siłowe i pewnie odpowiedni wykupiony pancerz pozwolą przetrwać większość ataków. A olbrzymia siła ognia zlikwiduje oponenta.
Chyba nikt poza AzazelPL jeszcze nie testował Anacondy. Pytałem wcześniej na forum o wrażenia z latania ale nikt nic nie napisał.
Może AzazelPL wypowie się na ten temat bliżej?
 
Last edited:
Mam również podobne odczucia co Wy.
Od jakiegoś czasu mogę ją zakupić ale to co widać na filmach jakoś do mnie nie przemawia

i tak liczniki po wejściu zwykłej Bety będą wyzerowane, czy się mylę?
to Ci zależy. ;)



____________________________________
Participant of series: of The Frontier, Elite
Beta Premium 2.02 Access.
CMDR: GRumAN
 
Anaconda wygląda pięknie, ale oglądając ten filmik wydaje mi się, że przez marną sterowność tego statku będzie go można strącić byle Sidewinderem :). Widać że pilot ma trudności ze śledzeniem celu i trafia tylko jeśli z jakiegoś powodu pojawi mi się on przed wizjerem :).

Spróbuj, a zobaczysz jak szybko potrafi śmiertelnie ugryźć. Zwłaszcza odpowiednio uzbrojona będzie niebezpieczna.

Mam również podobne odczucia co Wy.
Od jakiegoś czasu mogę ją zakupić ale to co widać na filmach jakoś do mnie nie przemawia
Z drugiej strony 6 mln na statek i wyposażenie oraz ewentualne 250 tys ubezpieczenia (na tyle wyceniają na ogólnym) w kosmosie nie leży.
Model statku jest piękny i bardzo mi się podoba ale to dalekie umiejscowienie kabiny powoduje - przynajmniej na filmach, że walka nią wygląda jakby przesuwać celownikiem po ekranie a kadłub statku obracał się za nim wokół środka cięzkości. I co gorsza na filmie nie wygląda na specjalnie zwrotną.
W Cobrze i innych statkach widać ten przysłowiowy "power" maszyny a tu jakoś niespecjalnie.
Inna sprawa, że pola siłowe i pewnie odpowiedni wykupiony pancerz pozwolą przetrwać większość ataków. A olbrzymia siła ognia zlikwiduje oponenta.
Chyba nikt poza AzazelPL jeszcze nie testował Anacondy. Pytałem wcześniej na forum o wrażenia z latania ale nikt nic nie napisał.
Może AzazelPL wypowie się na ten temat bliżej?

Przyłączam się do apelu.

i tak liczniki po wejściu zwykłej Bety będą wyzerowane, czy się mylę?
to Ci zależy. ;)

Dokładnie.
 
Mam również podobne odczucia co Wy.
Od jakiegoś czasu mogę ją zakupić ale to co widać na filmach jakoś do mnie nie przemawia
Z drugiej strony 6 mln na statek i wyposażenie oraz ewentualne 250 tys ubezpieczenia (na tyle wyceniają na ogólnym) w kosmosie nie leży.
Model statku jest piękny i bardzo mi się podoba ale to dalekie umiejscowienie kabiny powoduje - przynajmniej na filmach, że walka nią wygląda jakby przesuwać celownikiem po ekranie a kadłub statku obracał się za nim wokół środka cięzkości. I co gorsza na filmie nie wygląda na specjalnie zwrotną.
W Cobrze i innych statkach widać ten przysłowiowy "power" maszyny a tu jakoś niespecjalnie.
Inna sprawa, że pola siłowe i pewnie odpowiedni wykupiony pancerz pozwolą przetrwać większość ataków. A olbrzymia siła ognia zlikwiduje oponenta.
Chyba nikt poza AzazelPL jeszcze nie testował Anacondy. Pytałem wcześniej na forum o wrażenia z latania ale nikt nic nie napisał.
Może AzazelPL wypowie się na ten temat bliżej?

Taki gunboat powinien mieć jakieś wieżyczki, albo działka wsteczne operowane przez kolejną osobę z załogi. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że konstruktorzy tego cuda zaprojektowali go do walki z myśliwcami. Krążowniki to co innego, bo większe i mniej zwrotne, ale powiedzcie jaki jest sens latania tym solo, do czego ED póki co zmusza.
We flocie kliku/nastu ludzi jedna czy dwie sztuki mają już sens o ile oczekuje się spotkania z czymś większym od muchy.
 
Status
Thread Closed: Not open for further replies.
Back
Top Bottom