Wezwanie !!!

Łowca rzucił temat, podpuścił i zniknął w odmętach kosmosu :D
Zapowiadało się coś ciekawego, cóż.
Jakby ktoś potrzebował najemnika, to najpierw podać dla kogo się lata i za ile. Ten event to taki bez rąk i nóg, bo wpadacie z kijami w gniazdo szerszeni (trochę poleciałem fantazją) pszczółek informując ich o tym. ;)
 
Last edited:
Jeszcze pare takich postow i ten 'wontek' zglosze do konkursu* na najlepsza wojne forumowa na FF.

* konkurs nie istnieje, spozniony pryma aprylis
 
No, wczorajsze walki były niesamowite. Gratulacje dla wszystkich uczestników, zwłaszcza ze strony TWH. Bardzo mi się podobał pomysł z tymi sajdkami na początku starcia bardzo ładny zwiad :), no a pack houdy Przema są bardzo spektakularnie, i w sumie o dziwo okazały się skuteczne.
Swoją drogą mamy filmiki z ostatnich walk, jeśli byście chcieli je obejrzeć to dajcie znać gdzie je wrzucić :)
 
Muszę popracować nad u... wycofywaniem się, bo wczoraj dwa razy miałem sytuację w stylu:
fenyl: to ja spadam
przemo: lecę po amunicję
parę sekund później ja gdy zorientowałem się, że jestem sam: ups ;)
 
To tylko gra, niektórzy oglądają TV a ja wybuchy przed PC.
Wszystkie te "prawdy" to tylko zakłócacze rozrywki :)
Poza tym nikt nie umarł, kilka escape podów poleciało :D
 
nie badz taki skromny, dobrze kasaliscie...
Ja nic nie "kasałem"?? :D Ja muszę mieć otoczkę fabularną (cokolwiek ciekawego), bo gram jako najemnik od początku i jestem nastawiony na RP. Takie ustawiane bitewki dla mnie nie mają żadnego sensu. Dlatego liczyłem na coś więcej po pierwszym poście.
 
Takie ustawiane bitewki dla mnie nie mają żadnego sensu.

Jakie ustawiane? Wczoraj był taki chaos jakiego jeszcze w tej grze nie widziałem ;)

Dlatego liczyłem na coś więcej po pierwszym poście.

Widocznie nie znasz kolegi Łowcy. Ma jakieś swoje urojenia dotyczące nas i, jak widzisz, my jesteśmy, Rysiek et consortes są, a sprawcy całego zamieszania ani widu ani słychu.

EDIT: tak mi się jeszcze przypomniało: gdy wczoraj wracałem swoim eksploracyjnym statkiem dwa razy próbowaliście mnie przechwycić już w HR 8444, na szczęście nieskutecznie, to tak a'propos waszej deklaracji atakowania tylko statków bojowych.
 
Last edited:
I tak Łowca robi więcej niż troskliwe misie z EDPL.
Przynajmniej on walczył gdy zrobiliśmy najazd na HazResa i CombatZ gdzie EDPL farmiło, cokolwiek tam farmiło.
Jako jedyny walczył z nami, miał też nierozstrzygniętego duela z Ryśkiem.
No ale nic, zobaczmy jak się sprawy potoczą :) może coś nas jeszcze zaskoczy z nienacka.
 
Jakie ustawiane? Wczoraj był taki chaos jakiego jeszcze w tej grze nie widziałem ;)



Widocznie nie znasz kolegi Łowcy. Ma jakieś swoje urojenia dotyczące nas i, jak widzisz, my jesteśmy, Rysiek et consortes są, a sprawcy całego zamieszania ani widu ani słychu.

Znam Łowce z Discorda EDPL i forum. Kiedyś odniosłem nawet wrażenie, że próbuje mnie naśladować w pewnym sensie, tylko dość chaotycznie i bez sensu (z mojego punktu widzenia). Ja nigdy nie prowadziłem ze sobą monologu na kilku kontach... :D

Nagrajcie jakiś filmik z bitew, już dawno nic ciekawego nie widziałem.
 
Last edited:
EDIT: tak mi się jeszcze przypomniało: gdy wczoraj wracałem swoim eksploracyjnym statkiem dwa razy próbowaliście mnie przechwycić już w HR 8444, na szczęście nieskutecznie, to tak a'propos waszej deklaracji atakowania tylko statków bojowych.

Hmmm pilnowalismy, że nie strzelac do nieuzbrojonych statków... kilka razy upewnialiśmy sie, ze te sajdki które wyleciały mają uzbronienie, tak samo z cutterem Fenyla. Jeśli ktoś Cię ostrzelał to rzeczywiście był nasz błąd, chyba ze miałeś jakiekolwiek bronie na tym statku....
 
A czy jako nowicjusz grający od miesiąca w ED, czy można przylecieć jako obserwator ONZ ? :) Oczywiście nieuzbrojony .
 
Zapraszamy. Na chwilę obecną nie masz się czego bać, bo z ludzi, którzy się tu odgrażali, że będą siać śmierć i pożogę nie ma nikogo. A obecni kombatanci nie atakują nieuzbrojonych statków... z reguły ;) Co więcej, jeżeli ktoś Ciebie zacznie interdyktować i rzucisz SOS na otwartym kanale najprawdopodobniej obie strony chwilowo zawieszą broń i rzucą się na Twojego prześladowcę ;)
 
omg-owl.gif
 
Top Bottom