Wiedźmin 3 czy Witcher 3? :)

Hm, gram na uber, jest uber płynnie. Gram w 1080p.
U mnie w trawie, tam gdzie koń jest, ok 40-45 kręci.
 
Last edited:
a co to jest płynnie, znaczy ile klatek? klatki sobie sprawdziłem Geforce experience, wyłączyłem teraz shadowplaya, zmieniłem na high i jest dużo lepiej, jutro poeksperymentuje jeszcze, na razie chyba już się uprzedziłem, lip-sync jest do angielskiego audio na moje oko, razi lekko, nie mówiąc o tym jak Ciri wygląda, idę spać :)
 
Last edited:
No i pewnie NVidia rzuci drivery optimized ;)

.. oho, już są :D

Na razie nie instaluję dopóki się nie upewnię, że mi te stery nic nie skopią w systemie tak jak to miało miejsce w przypadku wydania pod GTA V. Po instalacji tych sterowników DSR całkowicie zniknął z ustawień sterownika. Bez DSR już nie mogę się obejść w ED, przynajmniej do czasu aż AA zostanie naprawiony.
 
Jestem pod lekkim wrażeniem, że na GTX970 nie można gry wymaksować a wcale nie wygląda lepiej niż powiedzmy FC4, a w zasadzie sporo rzeczy wygląda gorzej, ale może zoptymalizują :)
Pod jeszcze większym wrażeniem jestem, że nadal jestem uzależniony od Elite i chyba dziś troszkę pogram jednak ciągnąc to combat rank :)
 
Się zastanawiałem gdzie wszyscy Polscy komanderzy wyparowali wczoraj w nocy a to okazało się że można grać w Geralta już . Dżojstik juz odstawiony na bok
 
Się zastanawiałem gdzie wszyscy Polscy komanderzy wyparowali wczoraj w nocy a to okazało się że można grać w Geralta już . Dżojstik juz odstawiony na bok

Nie wiem co widzą takiego w wiedźminie. Czekam aż stanieje i poprawią błędy. Puki co hype mnie odstrasza. Chyba żadna gra z wielkim hype nie była jeszcze dobra ( nie licze GTA )
 
Nie wiem co widzą takiego w wiedźminie. Czekam aż stanieje i poprawią błędy. Puki co hype mnie odstrasza. Chyba żadna gra z wielkim hype nie była jeszcze dobra ( nie licze GTA )

O, druga osoba w Polsce oprócz mnie, która nie jara się nowym Wiedzminem :D Mam dokładnie tak samo, chociaż ostatni trailer, który wypuścił CDPR był świetny
 
O, druga osoba w Polsce oprócz mnie, która nie jara się nowym Wiedzminem :D Mam dokładnie tak samo, chociaż ostatni trailer, który wypuścił CDPR był świetny

Miło, że istnieją tacy ludzie...
Nie twierdze, że gra będzie zła... Ale 10/10 to to nie będzie.

Poza tym nie wiem czy moje 650TI 2GB to uciągnie... W teorii bez problemów na minimalnych.
Z resztą zobaczymy jak będą te minimalne wyglądać - Jeśli słabo to skopali optymalizacje, jeśli mimo to dobrze to po prostu gra ładna.
 
Miło, że istnieją tacy ludzie...
Nie twierdze, że gra będzie zła... Ale 10/10 to to nie będzie.

Poza tym nie wiem czy moje 650TI 2GB to uciągnie... W teorii bez problemów na minimalnych.
Z resztą zobaczymy jak będą te minimalne wyglądać - Jeśli słabo to skopali optymalizacje, jeśli mimo to dobrze to po prostu gra ładna.

Gra będzie na pewno dobra, to po prostu nie moje klimaty, no i odbiłem się strasznie od drugiej części. Z drugiej strony cieszę się z tej premiery - CDPR będzie mógł skoncentrować swoje siły na tworzeniu Cyberpunk 2077 :) Dużo bardziej czekam na jutrzejszą betę powerplay do ED i pierwszy lot Imperial Courierem i Diamondbackiem (oba statki strasznie mi się podobają i już na nie czekam z odłożonymi kredytami :D).
 
To sobie poczekasz jeszcze, przecież powiedzieli, że będzie około tygodnia później :)

O tym nie słyszałem. Przełożyli premierę przez Wiedźmina? :D Niestety ostatnio przez zajmowanie się eksploracją nie byłem na bieżąco z informacjami z zamieszkanych systemów hehe
 
Last edited:
Znalazłem na necie jak sprawić, żeby Hairworks nie było takie wymagające dla karty :)
 
Last edited:
To dawaj :) ja naprawiłem wczorajsze problemy z zawieszaniem się w inventory przełączając grę na maximum performance w panelu nvidii, więc małymi krokami do przodu, ale jak się pojawią większe włochate potwory to hairworks może się przydac :)
 
Wracając do oryginalnego pytania, pograłem trochę po polsku i po angielsku i niestety mnie bardziej podobają się dialogi angielskie, ja tam lubię różnorodność, akcenty szkockie i irlandzkie, dużo dodają do atmosfery i świetnie są zrobione, widać, że polski był robiony potem i mniejszym wysiłkiem. Nadal nie jestem pewien co do gry, wyrosłem na książkach, dla mnie utopiec brzmi lepiej niż drowner, nazwy większości ziół po angielsku mi nic nie mówią, więc mam niezłą zagwozdkę, pewnie zagram raz po angielsku a raz po polsku :)
 
Leci pacz 1.03. Wczoraj grałem kilka godzin, bardzo dobra gra, robię sobie poboczne kłesty, eksploruję świat, wbijam lvle, bo żeby pchnąć dalej fabułę, trzeba trochę mieć mocniejszą postać.
 
Top Bottom