Wiedźmin 3 czy Witcher 3? :)

Eh, zazdroszczę ;) Nie ma ktoś pożyczyć czasem tego?

tumblr_mqcdngUiBo1szmmrho1_1280.png


Bo użyłbym na sobie ;)
 
Last edited:
Nie no, potem będę zgonował przez następny dzień jeszcze :) Po takim neuralyzerze to takich efektów nie ma :) przy okazji wymazałbym sobie inne głupie rzeczy z pamięci :)
 
Ja tak samo - Studio of the Year dla CDPR za 16 darmowych DLC i wypuszczenie modding tools tak szybko po premierze oraz Best Moment In Gaming również dla CDPR za quest z Baronem, przy którym hyperspace w Elite to pikuś.

... a ja głosowałem na FD we wszystkich kategoriach w których występował bo chociaż quest z Baronem był na prawdę genialny to cała reszta była już tylko dobrym RPG ani lepszym ani gorszym od reszty.
 

rootsrat

Volunteer Moderator
... a ja głosowałem na FD we wszystkich kategoriach w których występował bo chociaż quest z Baronem był na prawdę genialny to cała reszta była już tylko dobrym RPG ani lepszym ani gorszym od reszty.

Hm... To zależy pod jakim względem. Oczywiście to kwestia gustu, ale jak dla mnie, fabularnie W3 bije na głowy wszystkie inne RPG, w jakie grałem, wliczając w to genialne Vagrant Story, które jak dotąd było na 1 miejscu oraz Fallout 1 i 2, które były exequo na miejscu 2. w moim rankingu.

Fabuła - to zdecydowanie główny atut tej gry, szczególnie dla fanów sagi 10/10

Mechanika - taka sobie, tu się zgodzę, fajerwerków nie ma - 7/10

UI - masakra. Po niedawnym patchu jest lepiej, ale wciąż daleko to ideału - 3/10

Graficznie - bardzo dobrze, ale wiadomo, tu cieżko porównywać, bo to się zmienia z generacji na generację, więc bez oceny

Audio - SFX OK, be fajerwerków, ambient - OK, bez fajerwerków, dubbing - duże spektrum, ciężko ocenić jednoznacznie. Ogólnie tak 7/10

Suma summarum dałbym Wiedźmakowi solidne 8/10 albo nawet 9/10 - z tego względu, że w tego typu RPG dla mnie najbardziej liczy się fabuła - inne aspekty mniej. W serii wiedźmińskiej fabuła jest tym bardziej na 1. miesjcu, że dla mnie to po prostu nieoficjalna kontynuacja sagi.

A niewiele jest RPG-ów, którym dałbym ogólnie 8-9/10.

Dodając do tego mody (które relatywnie niewielu deweloperów oficjalnie wspiera) można dodać 2 punkciki, i robi się 10/10.

P.S. Przeniosłem nasze posty, bo bez wątpienia dyskusja się zaraz rozwinie w strone Wiedźmaka :)
 
Last edited:
Jak ktoś jeszcze nie ma Wiedźmina 3, bo np. czekał na promocję, to teraz chyba pierwsza taka dobra okazja - http://www.gog.com/ - 20 EUR

Ja poczekam na jakiś bundle ze wszystkimi częściami, póki co nawet 1 nie liznąłem bo szkoda mi czasu na single play. Takie rzeczy zostawiam sobie na czasy kiedy interentu nie będzie ;)
 
Top Bottom