EVENT - Husarski Gin dla wszystkich!

Status
Thread Closed: Not open for further replies.
1. Gratuluje pomyslu, o ile takie piracenie to jest pomysl na ciekawy gameplay i zabawe w kotka i myszke, to zestrzeliwywanie kazdego w ciemno, kto ani nie nalezy do TWH ani nie wozi tego, a byl przypadkiem w systemie obok uwazam za glupote.

To takie polskie SDC tylko inaczej się nazywa :D
 
To takie polskie SDC tylko inaczej się nazywa :D

Przynajmniej nie płaczemy że ktoś nas puffną :p.

BTW, na Twoim miejscu przeszedł bym się przynajmniej jeden Wasz trening PvP i pozwolił się nauczyć jak latać, żeby nie dać się zabić... to naprawdę nie jest trudne, a macie w TWH naprawdę niezłych pilotów.... :p
 
Jak cie krutek za dzis dopadne to prosto w escape podzie trafisz na targ niewolnikow. Juz ja ci znajde milego starszego pana za wlasciciela.
 
Ja byłbym za tym, żeby utworzyć szwadron policji międzygwiezdnej. Jest tylko jeden problem -nie ma z kim. Bo nie czarujmy się najwięcej w ED jest eksploratorów i tragarzy, zwłaszcza w polskiej społeczności. Wtedy byłaby zabawa, a nie jakieś durne pomysły FD z karmą. Wtedy skupiłbym się maksymalnie na tuningu statku, bo to jest najważniejsze nawet bez specjalnych umiejętności. Jedyny pilot jakiego widziałem z umiejętnościami w ED, to Archon Fury. On nawet w Sidewinderze jest zabójczy :D

Życzę wam miłej zabawy, ja już nie będę robił za kaczkę na strzelnicy w tym CG, ugrałem swoje 25% wczoraj jak spaliście :p Była cisza i spokój, spotkałem tylko 2mira, który momentalnie zniknął, jak mu napisałem "o7" -magia :D

Muszę odblokować jeszcze kilku inżynierów. Może kiedyś się spotkamy w "równej" walce, jak przetrwam grind ;)
 

rootsrat

Volunteer Moderator
Ja byłbym za tym, żeby utworzyć szwadron policji międzygwiezdnej. Jest tylko jeden problem -nie ma z kim. Bo nie czarujmy się najwięcej w ED jest eksploratorów i tragarzy, zwłaszcza w polskiej społeczności. Wtedy byłaby zabawa, a nie jakieś durne pomysły FD z karmą. Wtedy skupiłbym się maksymalnie na tuningu statku, bo to jest najważniejsze nawet bez specjalnych umiejętności. Jedyny pilot jakiego widziałem z umiejętnościami w ED, to Archon Fury. On nawet w Sidewinderze jest zabójczy :D

Życzę wam miłej zabawy, ja już nie będę robił za kaczkę na strzelnicy w tym CG, ugrałem swoje 25% wczoraj jak spaliście :p Była cisza i spokój, spotkałem tylko 2mira, który momentalnie zniknął, jak mu napisałem "o7" -magia :D

Muszę odblokować jeszcze kilku inżynierów. Może kiedyś się spotkamy w "równej" walce, jak przetrwam grind ;)

Dzięki za pomoc!

o7
 
1. Gratuluje pomyslu, o ile takie piracenie to jest pomysl na ciekawy gameplay i zabawe w kotka i myszke, to zestrzeliwywanie kazdego w ciemno, kto ani nie nalezy do TWH ani nie wozi tego, a byl przypadkiem w systemie obok uwazam za glupote.
Popatrz na to z drugiej strony.

Gdy wiesz, że Piraci co najwyżej mogą Cię "skroić" na kilkanaście czy kilkadziesiąt ton to nie ma za wiele emocji - owszem jest kupa zabawy, ale prawdziwych emocji brak. Gdy dołożysz do tego zagrożenie zestrzelenia statku gdy nie wiesz czy trafisz na Pirata czy Mordercę, wtedy masz pełny realizm ;)

Wykup ASPa (2 miliony) to żadne pieniądze , strata Pythona (8-9 milionów) troszeczkę może zirytować, natomiast wykup Cuttera i zapłacenie 63 milionów za niego + kara za morderstwa drugie 63 miliony to jest inna skala. W tym miejscu chciałbym złożyć "salut" z szacunku Gienkovowi, który dwa dni temu bronił Pilotów TWH w Vettcie i w jednym dniu "pufnął" 4 razy, w tym w jednej bitwie dwukrotnie gdy opłacił ubezpieczenie wrócił szybko na pole bitwy by wesprzeć dalej kolegów i pufnął ponownie - nie wiem jak innych, ale mój szacunek zdobył.

Im wiecej ludzi w taki sposob skasujecie tym wiecej bedzie poprostu przelaczac sie podczas latania transporterami/minerami na solo czy private group.
Jak juz przerobicie wszystkie krowy na mieso, to mleka nie bedzie :)
Masz rację, że spora część Pilotów TWH przeszła na grupy i jest to efekt uboczny z którym się liczyliśmy, ale pomimo tego cały czas przylatywali Piloci w Open - na brak "pracy" nie narzekaliśmy.

Wczoraj przez prawie cały dzień siedziałem na CG i mimo, że TWH ma również kilku dobrych Pilotów PVP którzy pojawiali się w grze, to jakoś żaden z nich w ciągu dnia nie przyleciał by stawić nam czoła, albo chociaż związać walką by transportowce mogły przelecieć spokojnie. Dopiero wieczorem pojawił się Kyoku z Sebą, tyle że w szybkich i lekkich Clipperach którymi oni nie przebili by się przez tarczę, a my byśmy ich nie dogonili po zdjęciu tarczy - sytuacja patowa, więc co robiłem - poddawałem każdą interdykcję, wyskakiwałem do SC i szukałem kolejnych transportów. Mogło być zupełnie inaczej bo Seba jak i Kyoku mają również ciężki sprzęt wyburzeniowy, którym mogli by nam stawić czoła i zmusić nas do odwrotu.


To takie polskie SDC tylko inaczej się nazywa :D
NIE, Nie, nie - my jesteśmy Renegaci weseli Wariaci :D


Jak cie krutek za dzis dopadne to prosto w escape podzie trafisz na targ niewolnikow. Juz ja ci znajde milego starszego pana za wlasciciela.
Sopel, możesz być dumny z siebie - gdy w systemie pojawiły mi się nagle dwa cele Ty i jeszcze jeden pilot Husarii to dylematów w wyborze nie miałem żadnych ;)



Do uczestników w CG i nie tylko: Popatrzcie teraz z szerszej perspektywy - coś się w końcu dzieje. Forum Frontiera ożyło, pojawiły się emocje - zabił mnie, pojawiła się chęć odwetu - gra ożyła :D :D :D



Mogę Wam uchylić rąbka tajemnicy ... że CG TWH dla niektórych z nas jest rozgrzewką przed tym co nastąpi - bo obecne działania to nie jest ani oficjalna, ani zorganizowana akcja Renegatów.
Już niedługo coś się wydarzy, gdzie na pewno pojawią się różne emocje, zaczynając od irytacji kończąc na kupie śmiechu ... ale łyżeczką, a nie chochlą dozujmy przyjemności i nie uprzedzajmy nieuniknionego ... ;)
 
Last edited:
chciałbym złożyć "salut" z szacunku Gienkovowi, który dwa dni temu bronił Pilotów TWH w Vettcie i w jednym dniu "pufnął" 4 razy, w tym w jednej bitwie dwukrotnie gdy opłacił ubezpieczenie wrócił szybko na pole bitwy by wesprzeć dalej kolegów i pufnął ponownie - nie wiem jak innych, ale mój szacunek zdobył.

Oj tak, dla Gienkova szacunku wyrazy!

Cmdr Phantomas
 
Pierwszy event w karierze i pierwszy Python z cennym ładunkiem w piach.
Było ich trzech może czterech - późno, ciemno nie liczyłem.
Jednemu udało mi się wyrwać, drugi był lepszy i szybko mnie z sc wyciągnął.
Mając nadzieje, że to Robinushoody zaciągnąłem ręczny i czekam na zapotrzebowanie.
Bardzo się pomyliłem.
Przysłali coś, że przekroczenie prędkości, kontrola drogowa, bla, bla, bla.
Pomyślałem, że może już nachlani i instalacja im zwiera, dostaną dziesięć kanistrów, to pójdą spać.
Napisałem też, że to wóda a nie woda w sensie delikatnie z tym ładunkiem.
Niestety jednym z nich był groźny rozbójnik Słoneczko.
Abstynent, eseista, wróg alkoholu i wielbiciel mleka w proszku, to też na proszek bez wahania mnie przemielił.
Później, co trzeba pochwalić od szefa ich bandy dostałem oficjalne przeprosiny.
Trochę mylił się w zeznaniach pisząc, że Słoneczko nie był z nimi, ale to szczegół i nie ma sprawy, tylko procentów szkoda, bo mogła być impreza.
 
Last edited:
Życie pirata jest miłe, a najmilsze są łupy..... trunki z hetmańskich zapasów pewnie też się zaplątały, mniam....

7gcpMid.jpg



Pirackie dostawy do Zander Dock znacząco przyspieszają budowę nowej stacji.
Po przejęciu towar bezpiecznie trafił na miejsce.
Niestety, ale pomoc jest potrzebna, gdyż Husaria kiepsko dowozi - system zablokowali Źli Mordercy. :D
Źli Mordercy podszywają się pod piratów, także czasem dochodzi do pomyłek kończących się zgonem.

Niektórzy mówią, że Hetman powinien zgłosić się do Sir Robinusa, żeby ustalić dobrowolne oddawanie dostaw, z pominięciem pirackich limpetów.
Towar w rękach piratów jest bezpieczny, nikt nie zakłóci budowy stacji....;)
Jeszcze śmielsze plotki mówią o zaproszeniu piratów na imprezę otwarcia nowej stacji.
Wielu jest zdania, że powinni oni być zaproszeni, jako faktyczni budowniczowie tej stacji - bezpieczna dostawa alkoholu to podstawa, a piraci ją zapewnią. :D

Pilotów, których alkoholem zaopiekowali się piraci, przepraszamy: podobno Hetman wypłaci Wam odszkodowania, do odbioru w Kolonii. :p
 
Last edited:

rootsrat

Volunteer Moderator
Niestety, ale pomoc jest potrzebna, gdyż Husaria kiepsko dowozi - system zablokowali Źli Mordercy. :D

Pomoc jest potrzebna, to niezaprzeczalny fakt, bo bez niej nasz bar nie powstanie. Oprócz tego, że wszyscy latają w Plejadach i biją się z Thargoidami, to głównym powodem jest jednak to , że Frontier postanowił do standardowych 2 CG dorzucić wyjątkowo jeszcze jeden - na kolejną broń przeciwko Thargoidom. Na ten CG zapisanych jest 4700 osób. Na ten drugi, Candy Shop - 4200.

Na nasz husarski w tym momencie zapisanych zaledwie 1100 osób - co jest naprawdę małą liczbą, jeśli chodzi o CG. A tak prezentuje się postęp 3 CG-tów:

wGoP3GY.png

Większość z Top 10 Commanders i Top 10% to Husarze, więc śmiem twierdzić, że tekst o kiepskim dowożeniu, a tym bardziej o blokadzie systemu to piracka prowokacja mająca na celu zasiać strach w sercach niezależnych pilotów, pomagających w zaopatrzeniu baru ;)

Gdyby nie było tego dodastkowego CG, to część z tych 4800 osób rozłożyłaby się na pozostałe CG-ty i prawdopodobnie dzisiaj pilibyśmy już po kielonku czegoś mocniejszego w "11 parsekach" w HIP 110028.
 
(warning, achtung - nie brac wypowiedzi personalnie, traktowac jako dyskusje)

Popatrz na to z drugiej strony.

Gdy wiesz, że Piraci co najwyżej mogą Cię "skroić" na kilkanaście czy kilkadziesiąt ton to nie ma za wiele emocji - owszem jest kupa zabawy, ale prawdziwych emocji brak. Gdy dołożysz do tego zagrożenie zestrzelenia statku gdy nie wiesz czy trafisz na Pirata czy Mordercę, wtedy masz pełny realizm ;)

Patrze na to z kazdej strony. Od strony kogos kto gra w rozne muliplayery z 15 lat z czego wiekszosc MMO.
Dla kogo te emocje? Piszesz, ze dla tego zaatakowanego - masz jakas misje dostarczac innym prawdziwych emocji i realizmu?
Bo dla Ciebie to chyba zadne emocje walic w trzech zrobionymi FDL w bezbronne transportery czy stockowe Pythony...

To mi troche przypomina "chodzmy napierdzielac nooby" w innych grach, gdzie ty masz lvl 100 a oni 20. A to sie pojawia w 3 momentach - znudzenia albo nie lubienia kogos i mu uprzykrzenia zycia, albo walki o teren/zasoby.
Dla tych co maja level 20 watpie, aby wyszly z tego jakies dobre emocje.


Wykup ASPa (2 miliony) to żadne pieniądze , strata Pythona (8-9 milionów) troszeczkę może zirytować,

A to moze byc czyjs pierwszy ASP czy Python i to jest jego 25% posiadanych assetow. Ciekawe, czy on tez uwaza, ze dostarczyles mu takich fajnych emocji, bo nie wiedzial czy trafi na pirata czy morderce.
Sa ludzie ktorzy maja mniej czasu na gre i dla nich te 2 miliony za ASPa czy 8 za Pythona to jest troche czasu (relatywnie)
To tylko wysyla poczatkujacych i takich ludzi coraz bardziej w solo/PG.


Masz rację, że spora część Pilotów TWH przeszła na grupy i jest to efekt uboczny z którym się liczyliśmy, ale pomimo tego cały czas przylatywali Piloci w Open - na brak "pracy" nie narzekaliśmy.

Wczoraj przez prawie cały dzień siedziałem na CG i mimo, że TWH ma również kilku dobrych Pilotów PVP którzy pojawiali się w grze, to jakoś żaden z nich w ciągu dnia nie przyleciał by stawić nam czoła, albo chociaż związać walką by transportowce mogły przelecieć spokojnie. Dopiero wieczorem pojawił się Kyoku z Sebą, tyle że w szybkich i lekkich Clipperach którymi oni nie przebili by się przez tarczę, a my byśmy ich nie dogonili po zdjęciu tarczy - sytuacja patowa, więc co robiłem - poddawałem każdą interdykcję, wyskakiwałem do SC i szukałem kolejnych transportów. Mogło być zupełnie inaczej bo Seba jak i Kyoku mają również ciężki sprzęt wyburzeniowy, którym mogli by nam stawić czoła i zmusić nas do odwrotu.

I to powoli powoduje, ze coraz wiecej lata w PG, a na Open beda wchodzily tylko wingi koksow. Zmieniajac Open w Arene do PVP, a eksploracje i transport robiony w solo/PG.
Dlatego wiekszosc gier wprowadzila areny PVP - gdzie wlasnie koksy moga sie ponawalac jak chca, majac rowne teamy i szanse.

Chcecie wiecej emocji to przeciez zamiast siedziec caly czas na CG i rozwalac transportowce liczac, ze ktos sie pojawi do walki, to czemu nie ustawicie sie z SDC czy innymi koksami od PVP? Napewno emocje beda.


Do uczestników w CG i nie tylko: Popatrzcie teraz z szerszej perspektywy - coś się w końcu dzieje. Forum Frontiera ożyło, pojawiły się emocje - zabił mnie, pojawiła się chęć odwetu - gra ożyła :D :D :D

To i by mialo sens gdyby nie to jak losowi sa RNGneerzy. Przed 2.1 mogles miec statek, ja kupic taki sam, takie same moduly i wtedy faktycznie skill vs skill.

Teraz to juz jest skill + random matsy + random rolle. Ktos nie nastawiony typowo na PVP to odwetu moze miec co najwyzej chec, bo raczej nie szanse :)
To mi sie nie podoba obecnie w ED - specjalizacja statku (a przede wszystkim sprzetu w nim) jest tak waska i wymusza koncentracje na jednym stylu gry.


Mogę Wam uchylić rąbka tajemnicy ... że CG TWH dla niektórych z nas jest rozgrzewką przed tym co nastąpi - bo obecne działania to nie jest ani oficjalna, ani zorganizowana akcja Renegatów.
Już niedługo coś się wydarzy, gdzie na pewno pojawią się różne emocje, zaczynając od irytacji kończąc na kupie śmiechu ... ale łyżeczką, a nie chochlą dozujmy przyjemności i nie uprzedzajmy nieuniknionego ... ;)

A dziadek mowil "nie strasz nie strasz bo sie zes**sz :D

P.S. jak mowilem, samo piractwo i robienie takiej blokady CG (a juz oddawanie zrabowanego dobra na swoja korzysc to w ogole) - jak najbardziej popieram.
 
Last edited:
(warning, achtung - nie brac wypowiedzi personalnie, traktowac jako dyskusje)
Patrze na to z kazdej strony. Od strony kogos kto gra w rozne muliplayery z 15 lat z czego wiekszosc MMO.
Dla kogo te emocje? Piszesz, ze dla tego zaatakowanego - masz jakas misje dostarczac innym prawdziwych emocji i realizmu?
Bo dla Ciebie to chyba zadne emocje walic w trzech zrobionymi FDL w bezbronne transportery czy stockowe Pythony...

To mi troche przypomina "chodzmy napierdzielac nooby" w innych grach, gdzie ty masz lvl 100 a oni 20. A to sie pojawia w 3 momentach - znudzenia albo nie lubienia kogos i mu uprzykrzenia zycia, albo walki o teren/zasoby.
Dla tych co maja level 20 watpie, aby wyszly z tego jakies dobre emocje.

Nie ma to jak zagrindować CD na śmierć nie będąc w ogóle zagrożonym przez graczy i mechanikę gry. Byle zrobić CG i już można wracać do swoich przyjemności! Hua!
Nie rozumiem dlaczego tak bardzo płaczesz nad sposobem, który wybrało kilku z Renegatów? Każdy ma swój sposób na zabawę i tyle. Ponadto warto też zauważyć, że stosunek zestrzelonych statków do tych, które jednak dowiozły towar jest znikomy. Nie chcesz tracić statku lataj Courierem kosztem ilości ton, które możesz przewieźć. Chcesz ryzykować, lataj Pytonem, czy ASP - twój wybór.

A to moze byc czyjs pierwszy ASP czy Python i to jest jego 25% posiadanych assetow. Ciekawe, czy on tez uwaza, ze dostarczyles mu takich fajnych emocji, bo nie wiedzial czy trafi na pirata czy morderce.
Sa ludzie ktorzy maja mniej czasu na gre i dla nich te 2 miliony za ASPa czy 8 za Pythona to jest troche czasu (relatywnie)
To tylko wysyla poczatkujacych i takich ludzi coraz bardziej w solo/PG.

Jesteście grupą ludzi, która powinna sobie pomagać, czyż nie? Strata ASP dla nowicjusza nie powinna być żadną przeszkodą dla takiej ilości ponad 250 graczy.

I to powoli powoduje, ze coraz wiecej lata w PG, a na Open beda wchodzily tylko wingi koksow. Zmieniajac Open w Arene do PVP, a eksploracje i transport robiony w solo/PG.
Dlatego wiekszosc gier wprowadzila areny PVP - gdzie wlasnie koksy moga sie ponawalac jak chca, majac rowne teamy i szanse.

Chcecie wiecej emocji to przeciez zamiast siedziec caly czas na CG i rozwalac transportowce liczac, ze ktos sie pojawi do walki, to czemu nie ustawicie sie z SDC czy innymi koksami od PVP? Napewno emocje beda.

Tak się składa, że rozmowy w tym temacie z innymi frakcjami trwają, ale mordowanie statków dowożących towar to inna sprawa. Każdy z nas ma swój powód i tyle. Nic Tobie do tego, bo żaden z nas nie będzie się usprawiedliwiać za taki czyn. Nie robimy nic na co by sama gra nie pozwalała. Juz i tak dla płaczków podnieśli kary za wykup statku. Chcesz więc któregoś z nas przyszpilić, to wsiądź w wymaksowany statek i wymierz sprawiedliwośc.
Jeśli chodzi o Open/Solo i PG to od samego początku wiedziałem, że większość się będzie chować poza Open, choć mam ogromny szacunek dla tych, którzy w Open latają i jakoś nie giną. Po prostu wiedzą jak uniknąć śmierci. Jakbyś o tym wiedział, to może i byś nie został zestrzelonym.

To i by mialo sens gdyby nie to jak losowi sa RNGneerzy. Przed 2.1 mogles miec statek, ja kupic taki sam, takie same moduly i wtedy faktycznie skill vs skill.

Nawet wtedy Ty leciałbyś statkiem towarowym, a ja wojennym - kto by wygrał ? Gdzie tu skill?

Teraz to juz jest skill + random matsy + random rolle. Ktos nie nastawiony typowo na PVP to odwetu moze miec co najwyzej chec, bo raczej nie szanse :)
To mi sie nie podoba obecnie w ED - specjalizacja statku (a przede wszystkim sprzetu w nim) jest tak waska i wymusza koncentracje na jednym stylu gry.

To już offtop i powinieneś dostać warna, tak jak i ja dostawałem, ale tego nikt nie zrobi, boś z TWH, a przecież rootsrat też Husarz

A dziadek mowil "nie strasz nie strasz bo sie zes**sz :D

P.S. jak mowilem, samo piractwo i robienie takiej blokady CG (a juz oddawanie zrabowanego dobra na swoja korzysc to w ogole) - jak najbardziej popieram.

Nie straszymy, tylko zabijamy. Popieraj sobie co chcesz, możesz uważać na za dresów itd., ale musisz się liczyć z nami. Jesteśmy tu i będziemy do końca CG. Teraz tylko pytanie... Jaka drogę Ty wybierzesz? Iść na łatwiznę, czy latać z nami i próbować nas przechytrzyć?
 
Last edited:
Nie ma to jak zagrindować CD na śmierć nie będąc w ogóle zagrożonym przez graczy i mechanikę gry. Byle zrobić CG i już można wracać do swoich przyjemności! Hua!
Nie rozumiem dlaczego tak bardzo płaczesz nad sposobem, który wybrało kilku z Renegatów? Każdy ma swój sposób na zabawę i tyle. Ponadto warto też zauważyć, że stosunek zestrzelonych statków do tych, które jednak dowiozły towar jest znikomy. Nie chcesz tracić statku lataj Courierem kosztem ilości ton, które możesz przewieźć. Chcesz ryzykować, lataj Pytonem, czy ASP - twój wybór.

A tu juz jest wina gry i mechaniki, ze jedynym zagorzeniem to jest rozwalenie statku.
Nie placze, a tylko wyrazam swoje zdanie. Nie wiem kto do kogo strzela, NIGDZIE do tej pory nie wspomnialem, ze to Renegaci zestrzeliwuja statki. Pisalem ogolnie, swiat nie kreci sie w kolo TWH czy Renegatow, czemu usilnie starasz sie zaprzeczyc, mowiac ze krytykuje WASZE akcje.


Jesteście grupą ludzi, która powinna sobie pomagać, czyż nie? Strata ASP dla nowicjusza nie powinna być żadną przeszkodą dla takiej ilości ponad 250 graczy.

Jestescie? Kto? Ja nie naleze do TWH.
Zabijanie nowicjuszy i transportow ktorzy nie maja szans ani ochoty do walki uwazam osobiscie poprostu za dzialanienie nie przynoszace pozytku, a tylko wypychajace ludzi w solo/pg. Piracenie za to jako pozyteczne RP.

Tak się składa, że rozmowy w tym temacie z innymi frakcjami trwają,

I bardzo dobrze, zycze powodzenia.

ale mordowanie statków dowożących towar to inna sprawa. Każdy z nas ma swój powód i tyle. Nic Tobie do tego, bo żaden z nas nie będzie się usprawiedliwiać za taki czyn. Nie robimy nic na co by sama gra nie pozwalała. Juz i tak dla płaczków podnieśli kary za wykup statku.
Kto Cie sie karze usprawiedliwiac i to jeszcze w grze? Za duzo obaj mamy lat na usprawiedliwianie swoich akcji przed "rodzicami" z forum.
Krytykuje taki a nie inny styl gry, nic nie majac ani nie wspominajac o zadnej frakcji. A ty to odbierasz jako jakis atak na Renegatow, o ktorych nic nie wspominam.

Popiracilbym z Robinusem jakbym mial statek, bo to uwazam za fajne, zestrzeliwywanie w ciemno nie i tyle.

Juz i tak dla płaczków podnieśli kary za wykup statku.
I tak powinno byc, poniewaz zestrzelenie kogos to jest duzo wieksze przestepstwo niz interdykcja i rabunek towaru.

Krutek pisze o "pelnym realizmie" - w takim razie za rabunek powinno byc bounty/fine jak jest, a za zestrzelenie bez powodu kilku statkow np. na terenie Federacji cale ich Navy i policja we wszystkich systemach powinno miec KOS na Ciebie. Jak realizm to realizm :)

Nawet wtedy Ty leciałbyś statkiem towarowym, a ja wojennym - kto by wygrał ? Gdzie tu skill?

To jest po czesci z tym zwiazane, bo wzrost dps spowodowal, ze TTK (time to kill) dla statku transportowego/wyposarzonego na transportowy sie zmniejszyl.

To już offtop i powinieneś dostać warna, tak jak i ja dostawałem, ale tego nikt nie zrobi, boś z TWH, a przecież rootsrat też Husarz

Jeszcze raz - nie naleze do TWH. Konstruktywne offtopy uwazam za dobra rzecz generalnie.


Nie straszymy, tylko zabijamy.
Dobrze wiesz o czym mowie (o wypowiedzi Krutka tylko i wylacznie o "tym co nastapi"), a nie o obecnej sytuacji czy do kogos strzelacie czy nie.

Popieraj sobie co chcesz, możesz uważać na za dresów itd., Jesteśmy tu i będziemy do końca CG. Teraz tylko pytanie... Jaka drogę Ty wybierzesz? Iść na łatwiznę, czy latać z nami i próbować nas przechytrzyć?
Juz raz dolecialem, jak Robinus kogos tam rabowal, potem mnie w drodze powrotnej zeskanowal, gdzie mialem dla niego specjalnie 1t prezentu :)

ale musisz się liczyć z nami.
Wlasnie o to chodzi, ze majac Solo/PG - nie musze.

P.S. Niezle poradniki/przydatne linki macie na forum - polecam :)
 
Last edited:
Z tego co się orientuję jest to pierwszy CG, w którym na taką skalę występuje piracenie, bo wszelakiej maści grifferów zawsze sporo na takich imprezach się trafiało. Jedyną rzeczą jaka mnie zastanawia to praktycznie brak w openie innych graczy niż z TWH (piratów i grifferów z RNG nie biorę pod uwagę). Trochę to podważ tezę Krutka o szukaniu przez graczy dreszczyku emocji. Tak czy inaczej, tym którzy latają w openie należy się szacun bo dostarczają naprawdę fajnego roleplaya.

Na poniższym zdjęciu razem z Vaenem przy pomocy dronów przejmujemy towar od jednego z husarzy. Zatrzymany Pyton bardzo ładnie się zachował i bez użycia siły z naszej strony dokonał zrzutu ładunku.
drinkingcheers.gif
( te kreseczki to droneczki a kropeczki buteleczki
icon_e_wink.gif
)
Pozdrowienia dla byłego właściciela tak zacnego ładunku. Twoje zdrowie.
0RVvXEj.png
 
Większość z Top 10 Commanders i Top 10% to Husarze, więc śmiem twierdzić, że tekst o kiepskim dowożeniu, a tym bardziej o blokadzie systemu to piracka prowokacja mająca na celu zasiać strach w sercach niezależnych pilotów, pomagających w zaopatrzeniu baru ;)

Czy dowodzenie jest kiepskie, pozostawmy to bez komentarza.

Niezaprzeczalny jednak jest fakt , że nie macie praktycznie żadnej ochrony na swoim własnym CG. W tym momencie lata Chotnik w Sajdku oraz Rado w Viperze - z nim jest chociaż fajna zabawa bo odgrywa RPGowi Komisarza Rybę pilnującego porządek.

Napisałeś, że jest zapisanych 1100 osób, obecnie jest 1200 i to właśnie ta ilość latająca głównie po grupach i solo realizuje Wasz CG, którego nie potraficie zabezpieczyć przed małą garstką Pilotów która odeszła z TWH.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych, którzy w obawie przed złym Krutkiem, pousuwali go ze swoich znajomych włącznie z wIELKIM hETMANEM i naczelnym dYPLOMATĄ TWH :D

Na koniec zmontuję kompilację ze znacznej części wybuchów Waszych Pilotów, których nie potrafiliście upilnować na własnym CG.
 
My się właśnie ladujemy z Gutkiem, Leonem i Maverem, bo na piraceniu się nie obłowimy. :)

Łał! Lecę was draby piracić!

Ciekawe czy te transporty inni Renegaci będą ochraniać czy niszczyć?

"Kurde łeb sobie ukręce, ale ten numer to muszę zobaczyć!" :D
 
Siemka

Czytam sobie te posty i słabo mi się robi. Z TWH mam tyle wspólnego co nic. Jestem na ich discordzie, jestem zarejestrowany na forum, rozmawiałem kiedyś z Mathiasem na ich TSie(jeszcze przed Waszym odejściem). Podzieliliście się, odeszliście, spoko, Wasza broszka. Ale nosz k#@wa. Z tego co tutaj wypisujecie wynika jedno, że "ach no mordujemy transporty ale to nie nasza wina, bo my mamy swoje powody". Co?? Macie powód, żeby w wygrindowanych statkach rozwalać ASPa z uśmiechem na twarzy??. Nieeee no to przecież nie jest trolowanie....

Od jakiegoś czasu istniejecie jako niezależna grupa wolnych pilotów. Eeee noooo fajna opcja se myślę, powstaje nowa grupa która a raz sobie "popiraci", raz sobie zrobi coś innego wesołego. Ale jak tu wstąpić do grupy, gdzie dowódca frakcji sugeruje publicznie, że druga to lamusy, ponieważ pozwala im na mordowanie pilotów?? Jeszcze kilka postów i zrobicie z siebie ofiary rozłamu TWH. Ciekawy jestem czy tak samo traktowalibyście tych pilotów, gdyby to inna frakcja organizowała CG. Dla mnie to jest żałosne.

Myślałem, że z Renegatów wyjdzie coś fajnego, wesoła grupka piratów, a tutaj rysuje się zupełnie coś innego. Nie musicie sobie z Husarią przybijać piąteczek, ale nie niszczcie ich pracy "bo, no wiecie, już tacy jesteśmy". A wyciąganie brudów też mogliście sobie darować. Bo na Wasze powiedzmy dwadzieścia postów od Waszego rozłamu, dwa były wylaniem pomyj na kogoś (domyślam się, że Dyoda też lata w TWH). Raz kolega Anukus, a teraz Krutek. A przecież w Waszym temacie pisaliście, że "wszystko ok, rozstaliśmy się i teraz będzie fajnie". A wyżej śmiejesz się Krutku z WIELKIEGO HETMANA I NACZELNEGO DYPLOMATY TWH. Śmiejesz się z "naczelnego dyplomaty TWH"?? Napiszę to jeszcze raz tylko zwróć uwagę na jedno słowo: naczelnego DYPLOMATY twh"...

Ja tam nie wiem, czy będziecie rekrutować pilotów, ale czad reklamy to se raczej nie zrobiliście.

Buziaczki cmokaczki
CMDR Pavulon
 
Last edited:
Status
Thread Closed: Not open for further replies.
Top Bottom