Elite Dangerous Balkan Community Thread

Sinoć sam pokušao da uspostavim kontakt (četom) sa svima sa friends liste koji su bili online (Kaaboom, Player2, Neo-ST...), ali nisam mogao nikom da pošaljem poruku!? Uz 5-6 disconnect-a, 2 freez-a, izgledalo je sjajno 2 dana pred release :-/
Da li ste i vi sinoć imali slične probleme?
 
Ja sam sinoc probao da igram, ali je bilo prilicno povuci-potegni. Razumljivo obzirom da su u frci pred release. Racunam da necemo mocu da se igramo normalno barem do 18-og, a mozda i koji dan posle toga.
 
E, pa "Elite: Dangerous", srećno ti bilo sutra!
Želim ti (na naše opšte zadovoljstvo) dug i uspešan životni vek i da (ako je to moguće) nadmašiš prethodnika :)
 
Nevezano za gameplay itd...od gamme 2.04 čini mi se imam grdnih problema sa grafikom.Iako sam ranije bez problema igrao na ultra sada, i na minimum i na sve moguće presete igra ispada na desktop (kao da se minimizuje) nekada potpuno blokira a nekada mogu da čujem lasere itd u pozadini da funkcionišu kada pritisnem dugme.Jedini način je da "end task" i ispočetka.Grafika mi se mnogo više zagrijava nego u beti i nemam pojma koji je razlog.Čist je hladnjak, pasta promijenjena itd.Probao sam uninstall igru, probao omega drajver i onaj prije njega ista stvar.Imam utisak da su nešto u enginu promijenili pa mi pravi problem.Ili mi jednostavno grafika ispušta dušu.Iako sam tickete neke slao, od ED faca ni glasa ni avaza.
Dok igram Star Citizen to se ne dešava, tako da je vjerovatno ED problem
 
Last edited:
Prvi pozdrav

Pozdrav svima.
Da se javim pre nego sto se igra skine.
Nisam pratio sta ste pricali pa me interesuje, jeste mozda odlucili da se svi stacionoramo na nekoj zvezdi odakle cemo delovati zajedno?
 
Pozdrav svima.
Da se javim pre nego sto se igra skine.
Nisam pratio sta ste pricali pa me interesuje, jeste mozda odlucili da se svi stacionoramo na nekoj zvezdi odakle cemo delovati zajedno?
Pozdrav.Ko voli da rudari i zaradi tako kintu ja sam u Tjupali sistemu,ima i velika stanica sa dobrim outfittingom i 10 shipyard u kom ima 10 brodova

- - - - - Additional Content Posted / Auto Merge - - - - -

Nevezano za gameplay itd...od gamme 2.04 čini mi se imam grdnih problema sa grafikom.Iako sam ranije bez problema igrao na ultra sada, i na minimum i na sve moguće presete igra ispada na desktop (kao da se minimizuje) nekada potpuno blokira a nekada mogu da čujem lasere itd u pozadini da funkcionišu kada pritisnem dugme.Jedini način je da "end task" i ispočetka.Grafika mi se mnogo više zagrijava nego u beti i nemam pojma koji je razlog.Čist je hladnjak, pasta promijenjena itd.Probao sam uninstall igru, probao omega drajver i onaj prije njega ista stvar.Imam utisak da su nešto u enginu promijenili pa mi pravi problem.Ili mi jednostavno grafika ispušta dušu.Iako sam tickete neke slao, od ED faca ni glasa ni avaza.

Dok igram Star Citizen to se ne dešava, tako da je vjerovatno ED problem
Na sreću samo je ispao venrilator iz ležišta grafe sada je sve ok.
 
Nevezano za gameplay itd...od gamme 2.04 čini mi se imam grdnih problema sa grafikom....

Ja lično nemam, niti sam imao većih problema sa grafikom. Bar ne te drastične koje ti opisuješ. U početku bete je bilo problema sa teksturama, ali sada mi je ok. Imam GTS450 1GB staru oko 4 godine i šljaka lepo na high (20-50 FPS).
Čet i dalje ne radi. Pokušao sam celo veče, ali ništa :-/ Otvaram ticket...

EDIT:
Na sreću samo je ispao venrilator iz ležišta grafe sada je sve ok.
Eh, istovremeno smo pisali post....sad vidim tvoj drugi odgovor....dobro je što si otklonio problem :)
 
Last edited:
trenutno ne radim ništa nasilno, maknuo oružje i štitove i pokušavam zaraditi trade misijama i marketom za haulera pa poslje za type 6, ako ima ko da se isto bavi trade i takozvanim "space trucking" neka stavi na frend listu pa možemo da izmjenimo informacije kad proradi chat u igri :)

- - - - - Additional Content Posted / Auto Merge - - - - -

naravno i svi ostali me mogu dodati na frend listu ako želite ...ingame nick mi je MIRDA
 
prva igra zbog koje sam ustao u 5 ujutru da je igram, ovako nesto se nije pojavilo vec 20 godina, ime u igrici mi je goxy

pozdrav svima i uzivajte u ovoj fenomenalnoj igri
 
Back
Top Bottom