Elite Dangerous Turkish Community Thread

arkadaşlar herkese tekrardan merhaba.bu bu squadron olayı sanırım bi anlamda küçük küçük koloniler kurmak filanmı acaba ?? bizde çıktığındfa kendi aramızda kurmalıyız bence :)) bu arada PERCİVUS selamlar :)) hiç göremiyorum artık seni oyunda federal açıldı sonunda şimdide imperial cutter a taktım onla uğraşıyorum oyundaki nikim REDDRAGONBORN eklerseniz sevinirim çok olalım daha fazla yer işgal edelim :)

Selam! Oyunu hala oynayan Turk arkadaslar varsa ve beraber oynamak isterlerse beni ekleyebilirler. Bu karmasik ve bir o kadar da guzel evrende kendimi yalniz hissediyorum. Ismim Bane Cognus. o7

selam cognus .bu arada yeni güncellemeyle gelen tarayıcı özelliğini kullanabilen varmı?? d scanner açtığımda yandaki ateş slot çizgileri mavi oluyor daha sonra silahlarla ateş etmek istediğimde switch mode yazıyor ve ateş edemiyorum.tarayıcı modunu açınca normal moda dönemiyorum. yardımcı olacak birileri aranıyor!

silent runing,cool running olayini FAoff yaparak , silent runing ozelligini acarak ve heat sinkleri kullanarak uzun sure gozrunmez kalinabiliyor.Benim sorum su
1.sorum;handi grade ve sinif moduller daha az isi uretiyor orn 4a/4e veya 4a/3a gibi karsilatirma yaparsak nasil secim olmali? Yada 4a degilde 3e gibi hem grade hemde sinif mi dusmeli?

2.sorum; gemi secimi bahsettigim durumu degistirirmi?dbs ve dbx lerin bu konuda iyi olduklari yazilmis,olay modullerle alakaliysa sacma geldi ,bi anaconda veya type9 dusuk modullerle ayni kivamda olamazmi mesela,dbx ve dbs lerin bu konuda iyi olmasinin sebebi gemi yapilar veya baska bisey mi?

3.sorum ;detected olmadan megashipleri hacklemek icin hangi modullere ihtiyacim olacak, data scanner heat sink vs...?

Top Bottom