Wezwanie !!!

Dzięki wszystkim za weekendowe walki. To był naprawde udany event :) Gratulacje dla TWH... naprawdę Daliście Rade. Mimo, że nie latacie PvP zrobiliście wrażenie nie tylko na nas, ale też na naszych gościach :) Miło będzie w przyszłości polatać nie tylko przeciwko, ale również z Wami :).
 
Wróćcie do pierwszego posta i po prostu pomyślcie czy warto się obrzucać błotem.
Fajnie wyszło bo to dla wszystkich duże zaskoczenie co się działo w HR 8444 od 31 Marca.
Mity zostały obalone, pojawiły się ikony ED. Było strzelane i wybuchane.
Na koniec przybita graba!
 
To ledwie pojedyńczy zryw .. osobiście wątpie aby TWH tą aktywność utrzymała , na pochwały to jeszcze dużo za wcześnie panowie.
 
E tam, powinieneś się cieszyć że, poniekąd to Twoje dzieło.
Nie dało się przewidzieć że, właśnie tak to się potoczy.

No dobra to teraz trzeba by przetrzepać EDPL :) bo się już pewnie za nami stęsknili.
 
Ano Robinus to prawda ! , więcej zabawy mniej corpo ;);)

natomiast bardzo nie podobała nam sie postawa gracza Yautia , który wyprowadził jawny atak na Oficjalnego Polskiego Discorda (ED-PL) , który jest otwarty i pokojowy za to należy mu sie karny k...

chłopaki z Pirate United już na niego polują podobno , ale naprawde jakim trzeba być noobem i na czyje zlecenie on działał to już kilka osób wie ... i nie zapomnimy tego nigdy

Yautia , apeluje do ciebie przyznaj sie bo błędu i z pokorą przyjmij karę która ciebie czeka a może nie zniszczymy twojego statku odrazu ;)

Tutaj poprosze lidera The Winged Hussars-Mathiasa o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji z racji tego że on należy do TWH i to Mathias za niego odpowiada . Pojawiają sie doniesienia że TWH chce zaszkodzić Polskiemu Discordowi , niektórzy piloci sądzą nawet że Yautia działa bezpośrednio z ramienia Husarskiej oficerki dla tego domagamy sie wyjaśnień .
 
Last edited:
Ano Robinus to prawda ! , więcej zabawy mniej corpo ;);)

natomiast bardzo nie podobała nam sie postawa gracza Yautia , który wyprowadził jawny atak na Oficjalnego Polskiego Discorda (ED-PL) , który jest otwarty i pokojowy za to należy mu sie karny k...

....

Łowco - ależ przecież o tym pisałem powyżej. W pierwszym poście tego wątku wzywałeś do walki z frakcją TWH.
Nie wiem, co zrobił Yautia - ale podejrzewam, że podobną rzecz, tylko gdzie indziej.

Powtórzę więc - bawmy się, zabijajmy się :D ale w grze. Niech forum służy do organizacji, do wymiany doświadczeń i chwalenia skalpami.

EDIT:

To dobry moment, żeby przypomnieć jeden z punktów regulaminu (tzw. "naming-szaming" :) :
14. Zakaz wskazywania palcami oraz publicznego poniżania
Nie pozwalamy na dyskusje polegające na nazywaniu i poniżaniu na forum Frontiera lub zamieszczaniu zawartości która może za taką być uznana. Nazywanie i poniżanie polega na publicznym wskazaniu osoby z imienia/nicka lub grupy osób i/lub wyśmiewaniu się z nich lub oskarżaniu ich o coś. Wlicza się to umieszczanie imion na tzw. czarnych listach w twojej sygnaturze, awatarze, zdjęciu profilowym, komentarzu na profilu lub w temacie dyskusji.

Ponieważ w tym wątku co drugi post mógłby pod ten punkt podlegać, zostawiam Twojego posta, Łowco. W wojennej zawierusze wszyscy wytykali palcami wszystkich. Jednak niech to dotyczy gry.
 
Last edited:
Zgadza się to tylko gra a forum ma służyć wymianie zdań i doświadczeń , zatem bawmy sie , każdy tak jak lubi . Zatem do broni bracia i siostry !!!
ps: jeśli naruszam jakieś punkty w regulaminie tego forum to z góry przepraszam , jednak wiąże sie to z tym iż nie znam regulaminu tego forum , nie lubie czytać o zasadach , natomiast w mojej osobistej intencji nie jest obrażanie kogo kolwiek , kieruje sie jedynie zasadą , do broni i niech pozostaną ładne zgliszcza po walce i ładne epickie bitwy zachomikowane na YT i Twitch.
 
Last edited:
Kogoś tu zdrowo wyobraźnia poniosła. Wywołany do tablicy odpowiadam, po raz ostatni: Jeden z użytkowników kanału EDPL na discord bez żadnej przyczyny zaczął mnie znieważać, nazwijmy to "niewybrednymi słowy". Nie jestem z tych, co sobie pozwalają na takie osobiste wycieczki. Jako, że sprawa została zignorowana przez administrację EDPL eskalowałem sprawę wyżej, bezpośrednio do odpowiedniego działu Discorda, zgłaszając sam kanał jak i konkretne wypowiedzi. Zakładam, że sprawa skończy się usunięciem tych postów z historii kanału (na co liczę). W najgorszym przypadku osoba, o której mówię dostanie bana na discord (to już nie zależy ode mnie, tylko od ludzi z samego discorda). Napiszę jeszcze tylko tu, to co napisałem tam: szkoda, że takie zachowania są tolerowane na kanale, który chce skupiać polską społeczność. Od tamtego czasu tam nie zaglądałem, a jeżeli to co pisze Łowca jest prawdą, to co poniektórzy mają poważne problemy z postrzeganiem rzeczywistości.
 
Yautja , z tego co wiem wszedłeś na tego Discorda tylko raz aby napisać głupiego posta , po czym zniknołeś , gracz o którym wspominasz przeprosił jak należy , jednak co nie zmienia faktu że pod osłoną swojej zniewagi próbowałeś osiągnąć co innego, twój cel był w moim odczuciu zupełnie inny . Administracja ED-PL pochyliła sie nad tą sprawą ponieważ nie toleruje znieważania graczy na swoim discordze i stara sie tu strzedz pożądku oraz przyzwoitego zachowania , sam nie raz przegiołem i byłem odpowiednio karany mute i bany , co pokazuje że pilnują by gracze nie przeginali w swoich wypowiedziach , jednak pamiętaj że znam regulaminy twórców Discorda . Ty po prostu używając króczków prawnych (nieuzasadnionych) chciałeś po prostu zaszkodzić i tyle , takie jest moje zdanie .
 
O tobie nie mam zdania tak naprawde ,nigdy do ciebie nie strzałem w grze...chyba , mam tylko wąty o twój cel który chciałeś osiągnać a o którym sie nie wypowiadasz .
Zreszta skończmy te głupie gadki , Yautia chodz sie postrzelać , zobaczymy jakiego koloru masz przewody w Reaktorze ;)
 
Last edited:
Spotkaliśmy się w sobotę dwa razy - pod stacją, gdy dałeś dyla ;) I drugi raz gdy pufnąłeś i byłem zły na Teremisa, bo ja w pocie czoła redukowałem hull twojej korwety railami, a przed ostatnią salwą, on Cię staranował swoją orką zabierając mi fraga sprzed nosa ;) Generalnie nie udzielam się poza forum TWH. Co do kolegi, o którym mowa, to mieliśmy dobre stosunki i wielokrotnie gadaliśmy na kanałach głosowych i graliśmy razem, dlatego tym bardziej zagotowałem, gdy do mnie pisał normalne prywatne wiadomości, a w tym czasie na EDPL jeździł po mnie jak po łysej kobyle. Nie wiedziałbym o tym nawet, bo tam nie zaglądam ( i nie z jakichś tajnych, macciawelicznych przyczyn, ale po prostu nie mam takiej potrzeby), tylko "uprzejmie mi o tym doniesiono". Mam taką zasadę, że nie angażuję się w internetowe pyskówki, tylko, gdy ktoś zaczyna odnosić się do mnie ad personam, po prostu takiego posta zgłaszam do administracji. Robiłem tak zawsze, robię i będę robił, bo jest to lepsze rozwiązanie niż wirtualne okładanie się po twarzach.
 
Tak więc na chwile obecną sytuacja wygląda tak , od momentu napisania tego posta Frakcja TWH utraciła wiele okrętów przy niewielkich stratach atakujących ją grup , pochwały tutaj należą się wingowi moich kochanych szmuglerów którzy odwalili kawał dobrej roboty , ze swojej strony dziekuje wszystkim uczestnikom i ... mam nadzieje na więcej . Akcja trwa dalej i bedzie urozmaicana o kolejne propozycje z mojej strony tak więc życze miłej zabawy .Ps:TWH momentami przypomina gniazdo rozwścieczonych os ,(podoba mi się to ) , ciekawe jak długo utrzyma się ich aktywność ? .Osobiście uważam że nie długo , sam padłem 4 razy jednak sam skończyłem liczyć po 20-stu zestrzeleniach
 
Top Bottom