Przygody z Virtual Reality

Każdy wierzy w to co chce wierzyć ;) mnie HTC zupełnie olało. Jeszcze będę się musiał z nimi użerać żeby kasę oddali.

Super recenzja, nie wygląda na sponsorowaną ;)
tzn nie wysłali czy zrezygnowałeś?
 
Tak.

Acha poczytalem, nie było Ci pisane zatem:) tak jak mi kontrolery Indexa , zamówilem na Steamie a bank uporczywie odrzucal płatność aż wypadłem z kolejki. Stare dzieje. Potem zaczolem czytać o ich problemach i olałem zakup.
Z innej beczki , testowalem wczoraj u kolegi insert pady od Vrcover do Reverba G2 , mialy powiekszyc fova, jest dalej dramat jak dla mnie ale juz nie bylo mi tak ciasno na glowie bo o dziwo sa nieco szersze niż te stockowe.
Minus natomist jest taki ze nie ma wentylacyjnej kratki i moje okulary po 10 minutach byly calkowice zaparowane. Trzeba by naciac to w paru miejscach ale to juz nie moje gogle i zmartwienie.
 
Last edited:
Source: https://www.youtube.com/watch?v=1zVHh13DpRU


uninstall2.png
 
Panie, tyle gier jest na świecie, DCS choćby :D
A ja mam tak mało czasu, gram tylko w Elite ostatnio i nastawiałem się na eksplorację w VR. Te leniwe kluchy to ubily.
Resztę gier sobie ogarnę na G2. Brak dalszego wsparcia VR w Elite, to jest dla mnie koniec pewnej przygody.

Zobaczcie, FDev sie wycofuje z VR, Subnautica Below Zero też nie ma, Everspace 2 nie dostał, a 1ka miała... może VR jednak nie weszło tak jak wszyscy chcieli?
 
Last edited:
A ja mam tak mało czasu, gram tylko w Elite ostatnio i nastawiałem się na eksplorację w VR. Te leniwe kluchy to ubily.
Resztę gier sobie ogarnę na G2. Brak dalszego wsparcia VR w Elite, to jest dla mnie koniec pewnej przygody.
No ja byłem najarany na odyseję, ale jak zobaczyłem jak WTFDev kluczy to się zrobiłem ostrożny - i dobrze że nie kupiłem bo są problemy z refundami na steamie z powodu setek godzin na podstawce do DLC który się chce refundować. Zresztą... od czasu frontier expo mam wrażenie że tam był jakiś ostry shakedown developerów po horizonsach i została banda stażystów. Taki angielski Comarch. Każdy następny update tylko mnie w tym utwierdzał, a odyseja pokazała dobitnie że tam nie ma nikogo kto rozumie silnik graficzny który to renderuje... Bo jak inaczej nazwać renderowanie carriera tylko po to żeby go potem zasłonić ścianą? Jak ktoś nie widział to cmdr graphics debugger tu na forum, polecam żeby się przez łzy pośmiać.

A największa sól na rany jest taka że... VR działa w trybie kamery. Tylko po prostu go nie mają zamiaru supportować bo tak jakiś C-suit postanowił. Smu-teczek...
 
Last edited:
Niestety on mówi bardzo podobnie do FDeva:
maybe it’s something we’ll look at again in the future but it’s not presently there.
Ale ten VR mod jest podobno bardzo dobry. Ja nawet nie mam BZ, jak się dowiedziałem że nie ma VR to straciłem zainteresowanie. Zresztą muszę przejść w końcu jedynkę 😂
 
Ale nie wykluczył. Zresztą jest bardzo dobry mod więc nie musi robić ;)
Zresztą wiemy że PCtowy VR wegetuje bo nie osiągnął masy krytycznej a obecna sytuacja na rynku GPU tylko pogarsza sprawę. Oculus Quest FTW.
 
Last edited:
Zobaczcie, FDev sie wycofuje z VR, Subnautica Below Zero też nie ma, Everspace 2 nie dostał, a 1ka miała... może VR jednak nie weszło tak jak wszyscy chcieli?
Może nie weszło w budżety kilku drobnych devsów ale samo VR ma sie dobrze. Ja widze ta "szklankę"do polowy pełna. Jest rozwój , coraz lepszy hardware a do explorowania zakamarków swiata paradoksalnie dla mnie lepszy jest i bedzie MSFS 2020 z zapewnionym kilkuletnim rozwojem i setakmi modow oraz sceneri. Frontier od lat pokazywal ze nie ma pomysłu na ta gre. FPS w Vr na siedzaco nie ma większego sensu. Reasumujac nie ma nad czym płakać. Pardoksalnie najelpszym newsem bylo by porzucenie przez Desow gry i umorzliwienie tworzenia kontentu/modów przez community , wtedy gra nabierze charakteru i głębi o jakiej marzyliśmy..
 
Last edited:
prawde mówiac FPS w VR na siedząco byłby super. Próbowałem pare razy w vorpx i ja bym takie coś właśnie chciał M+KB ale w hełmie.
 
Top Bottom